yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

12 Yıllık Esaret izle Türkçe Dublaj HD (2013)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.4
Türkçe Dublaj
HD 1080p
12 Yıllık Esaret izle Türkçe Dublaj HD (2013)

12 Years a Slave - Film Konusu:

12 Yıllık Esaret - 12 Years a Slave filmi konusu:
Solomon Northup’ın 1853 yılında yazdığı ve kendi hikayesini anlattığı romanından uyarlanan filmde Northup, ABD’nin kuzeyinde yaşayan özgür bir insanken, kaçırılarak köle yapılmış ve 12 yıl köle olarak çalıştırılıştır. Irkçılığın en şiddetli dönemlerinden birini ele alan film, aslında günümüze kadar ırkçı düşüncelerde çok fazla da bir değişim olmadığını bizlere gösteriyor denilebilir. Filmde, -Hayatta kalmak istemiyorum; yaşamak istiyorum, cümlesi özellikle vurgulanıyor. Amerika'daki siyahi vatandaşların köle olarak neler çektiklerine ufak bir bakış 12 Yıllık Esaret. Filmin oyuncu kadrosuda birbirinden değerli oyuncularla dolu. Chiwetel Ejiofor, Michael Fassbender, Benedict Cumberbatch, Lupita Nyong'o, Paul Giamatti ve Brad Pitt başrollerde. Filmin imdb puanı hayli yüksek. Kullanıcı oyları ile 8,4 puana kadar yükselmiş.
2013 yapımı 12 Yıllık Esaret - 12 Years a Slave filmini Türkçe dublajlı olarak 1080p full hd kalitede tek parça izleyin.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1