×
×

Casuslar Köprüsü (2015) Bridge of Spies Türkçe Altyazılı HD

Reklamı Geç
7.8
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Casuslar Köprüsü (2015) Bridge of Spies Türkçe Altyazılı HD

Bridge of Spies - Film Konusu:

Casuslar Köprüsü (2015) Bridge of Spies Biyografi, Dram, Gerilim Filmini Türkçe Altyazılı HD 1080p Tekpart izle
Soğuk Savaş sırasında James B. Donovan adındaki avukat CIA tarafından işe alınmıştır. Avukat gergin bir müzakere görevine dâhil olup Sovyetler Birliği tarafından uçağı düşürüldükten sonra tutuklanan U-2 casus uçak pilotu Francis G. Powers'in Birleşik Devletler'de casusluk suçuyla tutuklu bulunan KGB istihbarat ajanı Rudolf Abel ile takas edilerek serbest kalması için çalışmaya başlar. Film, 1960 yılında gerçekleşen U-2 krizini anlatmaktadır.

Casuslar Köprüsü (2015) Bridge of Spies Türkçe Altyazılı HD” için 10 yorum yapılmış.

Bir Cevap Yazın:

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

 1. feride Taşkın 17 Ocak 2016 saat 15:57 # Kayıtlı Üye

  Amerikan egosuyla dolu bir flim ama kahretsin çok güzel bir flim heyecanı hiç bitmeyen gözünüzü ekrandan çekemediğiniz gerçekçi, akıcı ve dozunda duygusuyla oldukça güzel bir flim gerçekten kıskandım. Güzel bir flim nasıl çekilir anlatıvermişler.İZLEYİN DERİM

 2. Fatih K 19 Ocak 2016 saat 01:08 # Ziyaretçi

  Yav arkadaş şu amerikaya uyuz olmama rağman adamlar güzel film yapıyor.
  Çibanın başı olmalarına rağmen şu filmleri de olmaz ise aklanacakları yok.

 3. edım 19 Ocak 2016 saat 02:59 # Ziyaretçi

  hareketli bir film değil puanı az fazla buldum ben 6,5 felan yani

 4. ali uğurlu 21 Ocak 2016 saat 14:19 # Ziyaretçi

  güzelbirfilm teşekürler sinamapol

 5. İsmail 21 Ocak 2016 saat 16:53 # Ziyaretçi

  öncelikle bu filmden aksiyon bekliyenler izlemesin ama Tom Hanksın muhteşem oyunculuğuyla süslenmiş olan süper bir film filmi izlerken ruslara sövme imkanıda buluyorsunuz 🙂 bu filmi izlememde emeği geçen sinemapol ailesine teşekürler..

 6. Orhan Kutur 26 Ocak 2016 saat 04:31 # Ziyaretçi

  Ethan & Joel Coen kardeşlerin senaryoda payı olduğu, soğuk savaş döneminde yaşanmış olaydan uyarlanan bir Spilberg filmi. Tom Hanks ve özellikle.Rudolph Abel rolünde Mark Rylance oyunculuklarını döktürmüşler. Amerikan popülizmi ön planda tutulmuş. Hele ki hapishanede tutsak Amerikalı pilotun dayak, ıslatma, uykusuz bırakılma gibi işkencelerine karşın Rus Abel’in “Uyanık mısınız bayım?” şeklinde kibarca uyandırılması (guantanamo’da yapılan işkenceleri sanki onlar yapmamış gibi) vıcık vıcık ABD propagandasıydı. Sinema izleyen her tipte insanın oturup izleyeceği, kafa yormayacağı, ilginç bir olayı öğrenebileceği bir film ama oskarlık değil. Her hollywood filmi gibi sonunda yine ABD’nin kazandığı film. Bu tür filmlerin mutlaka vermek istediği mesajı olur ancak Amerikan taraflı olmasını bir yana bırakırsak filmin akışı, iz bırakacak birkaç sahnesi ve oyunculukları filmi izlemeye yeterli oluyor.

 7. ümit günay 6 Şubat 2016 saat 23:50 # Ziyaretçi

  klasiğe yakın bir filim.izlenir güzel

 8. hamza 14 Şubat 2016 saat 17:36 # Ziyaretçi

  Admin bunun turkce dublajini ne zaman atarsin heyecanlan bekliyoruz

 9. Memet ALADAĞ 4 Mart 2016 saat 21:06 # Kayıtlı Üye

  Yönetmen Steven Speilberg.baş rol Tom Hanks iki muhteşem isim zaten kötü eleştirilemez bir film.Tom Hanks’in oyunculuğu tartışılmaz zaten hiçbir zaman.Filmin konusuna veya Amerika’yı yükseklere çıkarmasına bakılmamalı,önemli olan karakterlerin insancıl özellikleri bunlar göz önünde bulundurularak izlenmeli.

 10. Reyhan 5 Mart 2016 saat 23:57 # Ziyaretçi

  Film de Amerikan propagandası yapılmış. Amerika iyi, Rusya kötü gösterilmiş. Evet bu bir Amerika klişesi. Bana sorarsanız iki devlet de birbirinden beter. Ama neyse konumuza döneyim…Bence film oldukça güzeldi. Tom Hanks’e zaten bir sempatim var. Onun için izledim filmi ve izlediğime değdi. Film aksiyonsuz falan ama sıkıcı değil kesinlike.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.