yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

A Tale of Two Sisters Altyazılı izle Karanlık Sırlar Hd

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.3
Türkçe Altyazı
HD 1080p
A Tale of Two Sisters Altyazılı izle Karanlık Sırlar Hd

Janghwa, Hongryeon - A Tale of Two Sisters - Film Konusu:

A Tale of Two Sisters Altyazılı izle Karanlık Sırlar Hd

A Tale of Two Sisters Altyazılı izle Karanlık Sırlar Hd 1080p film izle kalitesinde sizlerle. Filmin orjinal ismi Janghwa, Hongryeon. İngilizce ismi ise A Tale of Two Sisters. Jee-woon Kim'in hem yazıp hem yönettiği bir film.
Rehabilitasyon sürecini tamamladıktan sonra eve dönen iki kız kardeş, annelerinin yokluğunu çekmektedir. Babaları tekrar evlenmiştir ve artık kötü kalpli bir üvey anneleri vardır. Bu üvey anneyle anlaşamayan kardeşlerin durumuna babaları da ilgisizdir. Çatışmanın ve gerilimin hakim olduğu bu evde gerçekleşen doğaüstü korkunç olaylar aileye unutamayacakları gizemli anlar bırakacaktır. Sırlarla dolu bu ev, yaşaması zor bir yer haline gelecektir. Kimin hayatta kimin hayalde olduğu belirsizleşmiştir.
Güney Kore korku filmleri meşhurdur bildiğiniz gibi. A Tale of Two Sisters Altyazılı izle (Karanlık Sırlar) ise salt korkudan çok psikolojik gerilim ve dram öğelerini de yanında taşıyor.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1