A Tale of Two Sisters Altyazılı izle Karanlık Sırlar Hd

Reklamı Geç
7.3
Türkçe Altyazı
HD 1080p
A Tale of Two Sisters Altyazılı izle Karanlık Sırlar Hd

Janghwa, Hongryeon - A Tale of Two Sisters - Film Konusu:

A Tale of Two Sisters Altyazılı izle Karanlık Sırlar Hd

A Tale of Two Sisters Altyazılı izle Karanlık Sırlar Hd 1080p film izle kalitesinde sizlerle. Filmin orjinal ismi Janghwa, Hongryeon. İngilizce ismi ise A Tale of Two Sisters. Jee-woon Kim'in hem yazıp hem yönettiği bir film.
Rehabilitasyon sürecini tamamladıktan sonra eve dönen iki kız kardeş, annelerinin yokluğunu çekmektedir. Babaları tekrar evlenmiştir ve artık kötü kalpli bir üvey anneleri vardır. Bu üvey anneyle anlaşamayan kardeşlerin durumuna babaları da ilgisizdir. Çatışmanın ve gerilimin hakim olduğu bu evde gerçekleşen doğaüstü korkunç olaylar aileye unutamayacakları gizemli anlar bırakacaktır. Sırlarla dolu bu ev, yaşaması zor bir yer haline gelecektir. Kimin hayatta kimin hayalde olduğu belirsizleşmiştir.
Güney Kore korku filmleri meşhurdur bildiğiniz gibi. A Tale of Two Sisters Altyazılı izle (Karanlık Sırlar) ise salt korkudan çok psikolojik gerilim ve dram öğelerini de yanında taşıyor.

A Tale of Two Sisters Altyazılı izle Karanlık Sırlar Hd” için 5 yorum yapılmış.

 1. Tuğba 2 Haziran 2015 saat 15:56 # Ziyaretçi

  Yani filmi anlamaya çalıştım ama hepsi birbirine benzediği için kim ne yapmış ne oldu anlamadım anasına ne olmuş üvey anasına ne oldu kız kardeşine ne oldu merakımdan oturup izledim ama ben zaman kaybı derim sen beğenirsin ben beğenmem anlayan biri ne olduğunu anlatabilirmi?

 2. zinzinzibidi 4 Haziran 2015 saat 04:16 # Ziyaretçi

  @Tuğba bu filmi Im Soo Jung oynuyor diye izliyorlar. Yoksa ortalama bir film. Bu arada “I’m sorry, I love you” gelmiş geçmiş en iyi dramadır. Bu sebeble Im Soo Jung’u seviyorlar.

 3. tuğba 5 Haziran 2015 saat 02:12 # Ziyaretçi

  yani ünlü biri bile oynasa film çok anlaşılmaz olmuş psikolojik gerilim yapacağız diye kasmışlar ama bildiğin saçmalamışlar kore gerilimi bayıyor vallahi garezde öyleydi sanki tüm korku gerilim sektörünün bir farkı varda neyse 😀 anlayan biri olursa yazsın vallahi

 4. Caitlin paine 28 Temmuz 2015 saat 16:33 # Ziyaretçi

  Hic bsey anlamadim derken sonunda herseyi anladm tesekkurler sinemapol sayenizde bir cok filme kolayca ve sorunsuz ulasabiliyorum. Iyi gunler

 5. esma 8 Eylül 2016 saat 11:47 # Ziyaretçi

  dk 27 ve ben iflas

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.