yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

A Time to Kill Türkçe dublaj izle Öldürme Zamanı (1996)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.4
Türkçe Dublaj
HD 1080p
A Time to Kill Türkçe dublaj izle Öldürme Zamanı (1996)

A Time to Kill - Film Konusu:

A Time to Kill Türkçe dublaj izle Öldürme Zamanı (1996)

A Time to Kill Türkçe dublaj izle (Öldürme Zamanı) 1996 yapımı dram, gerilim ve suç üzerine kaliteli bir çalışma.
Kevin Spacey, Matthew McConaughey, Kiefer Sutherland, Sandra Bullock, Samuel L. Jackson kadrodaki isimler. Çok özel bir ekip karşımızda. Bu kadar kaliteli oyuncuları bir arada izleyebileceğimiz sayılı film var maalesef. Film, Amerika'da siyahilere karşı hala süren ırkçı, ayrımcı bakışın bir dışavurumu sanki. Öldürme Zamanı, Amerikalı yazar John Grisham'ın aynı isimdeki ödüllü romanından uyarlanmış.
A Time to Kill Türkçe dublaj izle (Öldürme Zamanı), küçük kızı iki ırkçı tarafından tecavüze uğrayan bir babanın intikam için suçlulara ateş açması ve adalet önünde Ku Klux Klan olarak bilinen kemikleşmiş ırkçı yapıyla mücadelesi üzerine kurulu. Dövülüp tecavüze uğramış olan küçük kız bir dere kenarında bulunur. Kızını o halde gören baba silahını kapıp yakalanan suçluların yanına gider ve silahını ateşler. Bu canilerin kurtulma ihtimalini göze alamayan baba, iki suçluyu da öldürür. Olay medyanın da dikkatini çekmiştir. Haklı iken haksız konuma düşen ve tutuklanan bu adamın (Carl Lee Hailey-Samuel L. Jackson canlandırıyor) savunmasını avukat Jake Tyler Brigance (Matthew McConaughey) alır. Kendisine bu davada genç hukuk öğrencisi Ellen Roark (Sandra Bullock) yardım edecektir. Billy Ray'in kardeşi Freddie Lee Cobb (Kiefer Sutherland) Brigance'ı çağırır ve ölümle tehdit eder. Ku Klux Klan organize olmuş ve baskısını göstermeye başlamıştır. Bölge başsavcısı Rufus Buckley (Kevin Spacey) ölüm cezası istemektedir. Hakim Omar Noose durumun önemine binaen mahkemeyi taşımaya karar verir.
Brigance davada jüri üyelerinden gözlerini kapatıp olayı tekrar dinlemeleri ister. Vahşice gerçekleşen olayın bütün akışını yavaş yavaş, detaylıca anlatır. Son görüşü olarak da ekler, "Bu kızın bir beyaz olduğunu hayal edin".
Dünyanın her yerinde süren ve şuan Ferguson isyanı ile tanık olduğumuz ırkçı direnişe bir destek mahiyetinde A Time to Kill Türkçe dublaj izle (Öldürme Zamanı).
Kaliteli filmlerin güncel adresi Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1