×
×

Açık Pencereler – Open Windows (2014) Türkçe Altyazılı izle

Reklamı Geç
5.4
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Açık Pencereler – Open Windows (2014) Türkçe Altyazılı izle

Open Windows - Film Konusu:

Açık Pencereler 1080p izle Open Windows Türkçe Altyazı

İspanya, Amerika, Fransa ortak yapımı bir film Açık Pencereler 1080p izle. Başrollerde Elijah Wood, Sasha Grey, Neil Maskell, Trevante Rhodes ve Jaime Olias var. Sasha Grey filmleri denilince artık aklımıza bu film de gelicek.
"Ortalama bir internet kullanıcısı günde 350 adet yeni pencere açmaktadır." Nick Chambers isimli gencin bilgisayarına bilinmeyen bir numaradan arama gelir. Nick yanlış pencereyi açar ve aramayı kabul eder.
- Ne istiyorsun?
- Dediğimi yaparsan herşey yolunda gider.
ve Nick son açtığı pencereyi bir daha kapatamaz. Bilgisayarındaki ses, Nick'ten bazı emirleri yerine getirmesini ister. Bilgisayarını alıp dışarı çıkmalıdır. Şartlanmış şekilde telkin mesajlarını alan Nick, bir zaman sonra o önemli soruyu sorar. "Kimsin sen?"
Amerika'nın eğlence ve magazin dergisi Variety bu film için şöyle diyor: Yeni Hitchcock cüretkarlığına bir örnek.
Jill Goddard (Sasha Grey) bir süperstardır. Nick ise onun en büyük hayranıdır. Bilgisayardan gelen gizemli ses Jill'in cep telefonu kamerasını Nick'in bilgisayarına bağlar. Nick, bu gizemli adamın kendisine iyilik mi kötülük mü yaptığını anlayamaz. Bunları neden yaptığını sorduğunda bu tür insanların etrafındaki kişileri kandırıp kullandığını ve bu durumu yeni anladığını söyler. Adam tam bir psikopattır.
İnternetin güvenliğinin sorgulandığı fappining zamanını hatırlatan bir film. Açık Pencereler 1080p izle, gerilim olarak kategorilendirilmiş ama gülümseten sahneler de yok değil. Filmin imdb puanı 5,4. Yazan ve yöneten İspanyol yönetmen Nacho Vigalondo. Nacho Vigalondo yerine Nacho Vidal olsa da şaşırmazdım açıkcası.
İstekleriniz üzerine eklenen Open Window, Türkçe Altyazılı izle olarak full hd şekilde hazırlanmıştır. Sinemapol iyi seyirler diler.

Açık Pencereler – Open Windows (2014) Türkçe Altyazılı izle” için 1 yorum yapılmış

Bir Cevap Yazın:

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

  1. Gaffur Yılmaz 17 Şubat 2015 saat 00:05 # Kayıtlı Üye

    Sasha Grey var mağlum sırf onun için izledim ama sizi temin ederim ki zaman kaybı. Hani çok canınız sıkıldı ve baya bi boş zamanınız var bence o zaman da izleyin yoksa değmez.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.