yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Adalet Türkçe Altyazılı (2014) HD 1080p izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...
7.4
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Adalet Türkçe Altyazılı (2014) HD 1080p izle

The Equalizer - Film Konusu:

The Equalizer 1080p izle Adalet Türkçe Altyazılı (2014)

The Equalizer 1080p izle 2014 senesinin sağlam aksiyon filmlerinden biri. Konusu ise kısaca şöyle:
Robert McCall (Denzel Washington), karşı taaruz timlerinde yıllarca görev almış eski bir askerdir. Uzun zaman boyunca yaşadığı tehlikeli hayatını geride bırakmak ve huzurlu bir hayat sürmek ister. Robert kendisini ölmüş olarak gösterip bu zorlu işinden ayrılır ve Boston'a yerleşir. Belaya bulaşmak istemese de olaylar gelip onu bulur. Teri (Chloë Grace Moretz) isimli bir kızla karşılaşınca tatil planları suya düşer ve içindeki adaleti sağlama duygusu baskın çıkar. Teri, Rus mafyasının eline düşmüş küçük bir kızdır ve Robert onu kurtarmak için başta mafya lideri olmak üzere tüm tehlikeli adamları karşısına alacaktır.
Eski bir dizinin sinema versiyonunu izliyoruz. Filmin yönetmeni Antoine Fuqua iyi iş çıkarmış gerçekten. Aksiyon sahneleri ağır çekim teknikleriyle güzel şekilde sunulmuş. İlk gün (2001), Tetikçi (2007), Kod Adi: Olympus (2013), Kral Arthur (2004) yönetmenin diğer önemli filmierinden birkaçı. Son zamanlarda sıkça görmeye başladığımız Chloë Grace Moretz, Teri karakteriyle ön plana çıkıyor ama esas alkışlar başrol Denzel Washington'a gelmeli. Teri karakteri için de başta daha büyük biri düşünülmüş ama yönetmenin Chloë Grace Moretz'in oyunculuğunu çok beğenmesi sebebiyle bu değişikliğe gidilmiş.
The Equalizer 1080p izle, 26 Eylül 2014 tarihinde Türkiye'de vizyona girmişti. Filmin süresi 132 dakika. The Equalizer 1080p izle (Adalet) filmini Türkçe Altyazılı full hd olarak seyredeceksiniz. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1