yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Alien 2 izle Yaratık 2 1080p Yaratığın Dönüşü (1986)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8.4
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Alien 2 izle Yaratık 2 1080p Yaratığın Dönüşü (1986)

Aliens - Film Konusu:

Alien 2 izle Yaratık 2 1080p Yaratığın Dönüşü (1986)

Alien serisinin 2. filmi. Orjinal ismi Aliens. Filmin ülkemizdeki gişe ismi Yaratığın Dönüşü. Imdb puanı 8,4 olan bir klasik. 1979 senesinde çekilen serinin 1. filmi Alien'ı aratmayacak türde bir yapım. Filmin yönetmeni Avatar filmi , Terminatör, Titanik, Rambo İlk Kan 2 gibi filmlerin efsane yönetmeni ve yazarı James Cameron. James Cameron, David Giler, Walter Hill, Dan O'Bannon, Ronald Shusett senaryoda ismi olan isimler. Oyuncu kadrosu ise şu şekilde Sigourney Weaver, Michael Biehn, Bill Paxton, Lance Henriksen, Mark Rolston. 137 dakikalık filmin 1992 senesinde 154 dakikalık özel bir versiyonu yayınlanmıştır.

ilk filmde canlı kalmayı başaran Ellen Ripley (Sigourney Weaver), 57 senelik aradan sonra tekrar hayata döndürülür.
Bu sırada yaratıkları bıraktıkları gezegende insan hayatı başlamıştır. Bir grup insan yerleşim yeri olarak o gezegeni kendilerine seçmiştir ama uzun zamandır burdaki insanların durumu hakkında net bilgi alınmamıştır. Ellen Ripley ve saz arkadaşlarının görevi hayatta kalan birileri varsa onları kurtarmak ve olabildiğince yaratığı temizlemektir.
Gösterildiği sene 7 farklı alanda Oscar adayı olan Alien 2 izle, 2 dalda bu ödülü almıştır.
Alien 2 izle 1080p full hd kalitede Türkçe dublajlı olarak hazırlanmıştır. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1