yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Alien 3 izle Yaratık 3 izle 1080p Türkçe Dublaj (1992)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.4
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Alien 3 izle Yaratık 3 izle 1080p Türkçe Dublaj (1992)

Alien 3 - Film Konusu:

Alien 3 izle Yaratık 3 izle 1080p Türkçe Dublaj (1992)

Alien (Yaratık) filmi serisinin 3. yapımı Alien 3 1992 senesinde gösterime girdi. Yönetmen David Fincher. David Fincher'ın kariyerinde ilk uzun metraj filmi. Başrollerde Sigourney Weaver, Pete Postlethwaite, Charles Dance, Lance Henriksen ve Charles S. Dutton var. Filmin imdb puanı 6,4. İlk iki filmden sonra hayal kırıklığı yaratan bir film Alien 3 izle. Kapalı atmosferi ve çıtayı aşağı çeken senaryosu ile gösterildiği sene beklentileri karşılamadı ve ağır eleştiriler aldı. Film 114 dakika ama 2003 yılında 145 dakikalık kesilmemiş (uncut) versiyonu sevenlere sunuldu.

Konu 2. filmde kalan yerden devam ediyor. Yaratıklardan kurtulan ekibimiz en son kendilerini dondurmuşlardı ve dönüş yolundaydılar. Uzay boşluğunda yol alan gemi Fiorina 161 adındaki bir gezegene varacaktır. Hapishane olarak kulanılan bu gezegene varırken, uzay gemisi sert bir iniş yapar ve 2 mürettabat ölür. Geriye sadece Ellen Ripley (Sigourney Weaver) kalmıştır. Bu yolculuk esnasında gemilerinde ufak bir misafir de onlara eşlik etmiştir. Yaratıklardan biri hala hayattadır. Cezaevi olarak kullanılan bu gezegende her türlü kötü suçtan hüküm giymiş insan vardır. Gezegenin en önemli özelliği ise burada ateşli silah bulmak mümkün değildir. Yaşayanlar ellerinde olan tüm imkanlarla yaratığa karşı savaşacaklardır.

Alien 3 izle Yaratık 3 izle filmini türkçe dublajlı olarak 1080p film izle ayrıcalığında seyredeceksiniz. Tek link filmlerin adresi Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1