yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Alien 4 izle Yaratık 4 Diriliş Türkçe dublaj (1997)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6,3
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Alien 4 izle Yaratık 4 Diriliş Türkçe dublaj (1997)

Alien: Resurrection - Film Konusu:

Alien 4 izle Yaratık 4 Diriliş Türkçe dublaj (1997)

Alien serisi olarak bildiğimiz 6 filmden 4.sü Alien: Resurrection. Yaratık: Diriliş olarak dilimize çevrilen film, 27 Mart 1998 senesinde ülkemizde gösterilmişti. 4. film için bile eski bir tarih. 79 senesinde Ridley Scott direktörlüğündeki ilk filmden sonra bu günlere kadar gelen yapımlar yapıldı. Aliens vs. Predator: Requiem (2007) filmi bu serideki en son film. Yaratık 4 filminde oyunculara bakarsak Sigourney Weaver, Winona Ryder, Dominique Pinon, Ron Perlman, Brad Dourif gibi isimler göze çarpıyor. Senaryo Joss Whedon, Ronald Shusett, Dan O'bannon 3lüsüne ait. Joss Whedon'un Yenilmezler: Ultron Çağı filmini 2015 tarihinde çıkaracağını da buraya not düşelim.

Serinin kahramanı Ellen Ripley (Sigourney Weaver) bu filmde de karşımızda. 200 yıllık uykusundan sonra yarı insan yarı yaratık yeni mutant haliyle, ailenlarla olan savaşına kaldığı yerden devam ediyor.
Genelde olumsuz yorumlar alan film, Alien 1 ve Alien 2'nin yanından bile geçmiyor. "Seriyi bozmayalım, ben bu tarzın hastasıyım" diyorsun izleyin tabi ama beklentinizi çok yüksek tutmanızı istemem. Tamamıyla bir gişe filmi diyebiliriz. Ticari kaygıların olmadığı üçlemeler, dörtlemeler zaten arşivlik olarak saklanıyor ama Alien serisi ilk iki film dışında harcanmış bir seri. Alien 4 izle filminin 6,3 imdb puanı gayet iyi diyebiliriz. Onu da önceki filmlerin hatrına veren çok olmuştur diye düşünüyoruz.
Alien 4 izle Yaratık 4 izle filmi Türkçe dublajlıdır. Görüntü kalitesi 1080p full hd olarak seçilmiştir. İyi seyirler diler, yorumlarınızı bekleriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1