yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Alvin ve Sincaplar 1 hd izle 1080p Animasyon (2007)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


5,3
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Alvin ve Sincaplar 1 hd izle 1080p Animasyon (2007)

Alvin and the Chipmunks - Film Konusu:

Alvin ve Sincaplar 1 hd izle 1080p Animasyon (2007)

Alvin ve Sincaplar 1 hd izle filmi 2007 senesinde gösterime giren bir film. Çocukların severek izlediği 3 sevimli sincabın hikayesini anlatıyor. İngilizce versiyonunda sincapları Justin Long, Matthew Gray Gubler ve Jesse McCartney seslendirmiş. Filmin başrolünde My name is Earl ve Memphis Beat dizilerinin kahramanı Jason Lee var. Leverage dizisinin hırsızı Beth Riesgraf, Glee dizisinin başrollerinden Jane Lynch ve güzel oyuncu Cameron Richardson kadrodaki diğer göze çarpan isimler.

Bu harika animasyon filminin konusuna biraz değinelim. Alvin ve arkadaşları yaşadıkları ağaç kovuğunda mutlu şekilde vakit geçirirken, yılbaşı ağaçları satan bir şirket bu ağacı kesiverir. Bu esnada sincaplarımız hala ağacın içindedir. Ağacın gideceği adres Ian Hawk isimli bir müzik yapımcısına aittir. Ian'ın üniversite zamanlarından arkadaşı olan Dave Seville (Jason Lee canlandırıyor), şarkı sözleri yazan bir amatördür. İçindeki müziğin sesine kulak vermeden duramaz. En iyi bestelerinden birini tanıtmak için eski arkadaşının şirketine gider ama çalışması eski arkadaşı tarafından kötü şekilde reddedilir. Çıkarken dayanamayıp misafirlere sunulan çörek sepetini kapıverir. Ağacın içindeki sincaplar bu enfes kokuya dayanamaz ve Dave'e katılırlar.
Alvin ve Sincaplar 1 hd izle kalitesini full olarak Türkçe dublajlı yaşayacaksınız. Kalite filmlerin güncel adresi Sinemapol iyi seyirler diler. Yeni filmler için takipte kalın.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1