yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Alvin ve Sincaplar 3 izle Eğlence Adası Türkçe dublaj

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


4,3
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Alvin ve Sincaplar 3 izle Eğlence Adası Türkçe dublaj

Alvin And The Chipmunks: Chipwrecked - Film Konusu:

Alvin ve Sincaplar 3 izle Eğlence Adası Türkçe dublaj

Alvin ve arkadaşları bir başka macera ile bizlerle. Büyük bir gemi ile mavi tura çıkan ekibimiz gene rahat duramaz ve ortalığı karıştırır. Afacan sincaplar Alvin, Simone ve Theodore, The Chipettes kızları ile birlikte ıssız bir adaya düşerler. Hayatta kalmak içi yemek arayışına giren sevimli sincaplarımız, eve dönmek için yol bulmaya çalışırlar. Çünkü mahsur kaldıkları ada hoş olmayan sürprizlerle doludur.
Filmin yönetmeni Mike Mitchell. Yapım senaryo Jonathan Aibel ve Glenn Berger ikilisine ait. Filmdeki önemli oyuncular Jesse McCartney, Jason Lee, Matthew Gray Gubler, David Cross ve Amy Poehler. Seslendirmelerde ise Anna Faris, Justin Long, Jesse McCartney, Christina Applegate, Matthew Gray Gubler isimlerini görüyoruz. 2011 senesinde çekilen Alvin ve Sincaplar 3 izle 4,3 imdb puanına sahip. Türkçe dublajlı olarak 1080p animasyon izle kalitesinde seyredeceksiniz. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1