American Gangster 1080p izle Amerikan Gangsteri Altyazılı

Reklamı Geç
7.8
Türkçe Altyazı
HD 1080p
American Gangster 1080p izle Amerikan Gangsteri Altyazılı

American Gangster - Film Konusu:

American Gangster 1080p izle Amerikan Gangsteri Altyazılı

Bumpy Johnson, Amerika'da siyahilerin bölgesi olarak bilinen Harlem'deki uyuşturucu işlerinin lideridir. Şoförü Frank Lucas (Denzel Washington), Bumpy Johnson'ın ölümünden sonra işlerin başına geçer. Kimselerin tanımadığı bu yeni adam, işine olan saygısı ve disiplinli çalışması ile herkesin saygısını kazanır. Frank, piyasaya üstünlük kurmak için Vietnam, Tayland, Kamboçya taraflarından mal almaya başlar. Sokaklarda satılan uyuşturucuya göre çok daha ucuza gelen bu yeni parti, Frank'i rakiplerinin önüne geçirecektir. Daha çok para daha çok düşman demektir ve bu hızlı yükseliş bazılarının gözüne çarpar. Frank, zekası ve soğukkanlılığıyla bu işlerin de üstesinden gelecektir.

İşteki en önemli şey dürüstlüktür. Aile! Nerden geldiğinizi unutmayın. Denzel Washington'ın canlandırdığı karakter Frank Lucas böyle diyor. Bir Ridley Scott filmi American Gangster 1080p izle. Denzel Washington, Russell Crowe, Chiwetel Ejiofor, Josh Brolin, Lymari Nadal başrollerdeki isimler. Filmin imdb puanı 7,8. 2007 yılında çekilen Amerikan Gangsteri 176 dakika süren dolu dolu bir film. Gerçek hayattan alınma konusu yavaş tempoda, demlenerek sunulmuş. 3 Golden Globe adaylığı olan bir çalışma. 100 milyon dolarlık bir bütçeyle 192 milyon dolar hasılat yapmış, kalitesi kadar kazançlı da bir film American Gangster 1080p izle.
Amerikan Gangsteri filmini Türkçe altyazılı seyredeceksiniz. Sinemapol iyi seyirler diler.

American Gangster 1080p izle Amerikan Gangsteri Altyazılı” için 1 yorum yapılmış

  1. celebi 15 Şubat 2015 saat 01:57 # Ziyaretçi

    Harika bir film. Gerçek bir hikaye olması filmin değerini arttırıyor. İçinden birçok mesaj görebiliriz. Son sahne bal kaymak…

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.