yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Amerikan Sapığı 1080p izle American Psycho Türkçe dublaj

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.6
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Amerikan Sapığı 1080p izle American Psycho Türkçe dublaj

American Psycho - Film Konusu:

Amerikan Sapığı 1080p izle American Psycho Türkçe dublaj

Christian Bale'in başrolünde olduğu suç ve dram filmi. Amerikan Sapığı 1080p izle, Amerika-Kanada ortak yapımı ile çekilmiş. Film süresi 102 dakika. Yönetmen Mary Harron. Kendisi kısa filmlerden ve televizyon dizilerinden de tanınan bir yönetmen.

Görüşünüşe aldanmamak gerek. Patrick Bateman (Christian Bale) hayatının her yönünde "ideal" denebilecek bir seviyeye ulaşmış, karizmatik, başarılı, iyi görünümlü bir işadamıdır. Genç yaşına rağmen ekonomi alanında kariyerini geliştirmiştir. New York Yatırım Bankacılığı Yönetici'sidir. Zarif ve alımlı nişanlısıyla herkesi kıskandırmaktadır. Maddi durumu çok iyidir.
Görünen bu hayatın dışında Patrick Bateman'ın ikinci bir hayatı daha vardır. İç dünyası sorunludur. Öldürdüğü kadınların vücutlarından aldığı parçaları bir koleksiyoncu gibi evinde biriktirmektedir. İçinden vahçice gelen bu isteğe karşı koyamaz. Genç ve başarılı bu adamın peşinde olan kadınlar, Bateman'ın öldürme içgüdüsünü daha da tetikleyecektir. Bateman bu iki farklı dünyayı yaşarken peşindeki dedektifin farkına varacaktır. İşlenen bir cinayette şüpheli olarak görülmektedir.
Imdb puanı 7,6 olan Amerikan Sapığı 1080p izle (American Psycho) Türkçe dublajlı olarak hazırlanmıştır. Sinemapol iyi seyirler diler.

Amerikan Sapığı 1080p izle American Psycho Türkçe dublaj” için 2 yorum yapılmış.

  1. kulga 1 Aralık 2014 saat 16:36 # Ziyaretçi

    bunun 2.sini de yükler misiniz…

  2. AtoOo 4 Aralık 2014 saat 04:15 # Kayıtlı Üye

    Bi kere daha anladım puana bakıp izlenmemesi gereken filmlerden burdan tüm izlemek üzere olan arkadaşlara sesleniyorum Yerinde olan Psikolojinizi bir yerlerde kaybetmeden hemen sayfadan ana sayfaya yönlenin…

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.