Amores Perros 1080p izle Türkçe Altyazılı

Reklamı Geç
8.1
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Amores Perros 1080p izle Türkçe Altyazılı

Amores Perros - Film Konusu:

Amores Perros 1080p izle Türkçe Altyazılı (Paramparça Aşklar Köpekler)

Amores Perros 1080p izle Meksika yapımı bir dram filmi. 2000 yılında çekilen filmin imdb puanı 8,1. Özellikle müzikleri ve çarpıcı sahneleriyle sizi koltuğunuza yapıştıracak bir film. Filmin süresi 154 dakika. Ülkemizde Paramparça Aşklar Köpekler ismiyle gösterime giren filmin ingilizce ismi ise Love is a Bitch. Aslında filmin adında bir kelime oyunu var. Es takısının ayrı yazılması ile "aşk köpektir" tarzında bir anlam çıkıyor.
Filmde 3 ayrı konu birbirinden bağımsız olarak ilerlerken bir trafik kazası ile birbirlerine bağlanıyor. Abisinin eşini seven ve abisinin köpeğiyle dövüşlere katılan saf Octavio (Gael García Bernal), evli ve zengin bir adamla birlikte olan ve ağır bir kaza sonrası hayata küsen model Valeria (Goya Toledo) ve zamanında yaptıklarının ve kaçırdıklarının peşinde olan El Chivo (Emilio Echevarría). Hepsi de hakettikleri hayatı yaşıyor gibiler.
Filmde köpek dövüşleri sahneleri çok gerçekçi şekilde çekilmiş. İzlerken rahatsız olabilirsiniz ama hatırlatmakta fayda var, filmdeki köpeklerin hiçbirine bir zarar gelmeden bu sahneler çekilmiş.
Fragmanında çalan müziği telefon melodisi de olarak kullandığım bu enfes filmi sizlerle paylaşmak istedim. Zamanında yapılan hataların, aşkın, önemsiz gibi görünen seçimlerin aslında ne kadar bağıntılı olduğunu hatırlatıyor Amores Perros.
Amores Perros 1080p izle Türkçe Altyazılı (Paramparça Aşklar Köpekler) olarak full hd kalitede hazırlandı. Sinemapol iyi seyirler diler.

Amores Perros 1080p izle Türkçe Altyazılı” için 4 yorum yapılmış.

 1. Bandista 17 Mayıs 2015 saat 22:52 # Kayıtlı Üye

  bu film nasıl 8.1 almış hiç beğenmedim zaman kaybı bence

 2. Orhan Kutur 18 Mayıs 2015 saat 03:06 # Ziyaretçi

  Üç ayrı hikayenin bir kavşakta kesişen kurgusu;
  Birinci bölümde Octavio yengesi uğruna hem abisini, hem köpeğini, hem de çok sevdiği yengesini kaybetti. Kaçma isteği hüsranla bitti.
  İkinci bölümde Valeria metresi uğruna hem işini, hem güzelliğini hem de bacağını kaybetti. Mutlu olma hayalleri hüsranla bitti.
  Üçüncü bölümde El Chivo dünyayı değiştirme uğruna hem evliliğini yıktı, hem de eşini, kızını vede aile diye benimsediği köpeklerini kaybetti. Kızına ulaşma isteğine karşın yine kaçtı.
  Değişimin sancıları, değişimin kolay olmadığı, her zaman istediklerimizin olamadığı, umutlarla atılan adımların sonunda hayal kırıklığı olabildiği sağlam kurguyla, güzel müziklerle bezenerek, anlatılmış etkileyici bir Meksika filmi.
  Kırılmış, paramparça olmuş hayaller, hayatlar üzerine…

 3. Ahmet Kağan 23 Ocak 2016 saat 13:52 # Kayıtlı Üye

  Bir trafik kazası,birbirinden bağımsız olarak gelişen ama ortak noktanın köpekler ve parçalanmış umutlar olduğu,yönetmenin köpekler mi birbirine daha çok zarar verir insanlar mı? Eylemlerimizi kendimiz kontrol edebilir miyiz? Gibi soruları sorguladığı harika bir film olmuş.İnsanların ruh karartıcı yaşamlarındaki döngüyü kıran film boyunca köpeklerdi.Bu da yönetmenin yeteneği tabii.Bir Alejandro Gonzalez Inarritu klasiği…

 4. Cuma Ali Şen 30 Mart 2016 saat 23:59 # Ziyaretçi

  Bu filme kötü diyenin alnını karışlarım! Bu filme kötü diyenin sinemasal seyrinden şüphe ederim. Bu filme kötü diyen gavatlar gitsinler PEPE izlesinler.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.