yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Anneler Gecesi izle 1080p film Türkçe dublaj (2014)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


5,4
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Anneler Gecesi izle 1080p film Türkçe dublaj (2014)

Moms' Night Out - Film Konusu:

Anneler Gecesi izle 1080p film Türkçe dublaj (2014)

Aile hayatının ve anneliğin getirdiği sorumluluklardan bir gece olsun uzaklaşmak isteyen 3 kadın, kendileri özel bir gece organize ederler. Allyson (Sarah Drew), Sondra (Patricia Heaton) ve Izzy (Andrea Logan White) çocuklarını kocalarına emanet edip kızkıza bir gecenin planlarını yaparlar. Planları aksine tüm karışıklıklar peşpeşe gelir. Rezervasyonları sistemde gözükmez ve rahatça yemek yiyemezler. Kocaları evde rahat durmayıp çocukları yanlarına alıp başka planlar içine girerler ve sonları hastane olur. Harika bir gece geçirmek isterlerken kadınların arabaları çalınır ama herşey sonunda tatlıya bağlanacaktır.
Orta seviye bir aile, durum komedisi izliyoruz. Filmin imdb puanı 5,4. The Strain izle dizisinde arkadaşlarına ihanet eden doktor Jim Kent rolündeki Sean Astin de filmdeki koşuşturan kocalardan birini canlandırıyor.
1080p film izle adresiniz Sinemapol Anneler Gecesi izle filmini sizlere sunar. Anneler Gecesi izle Türkçe dublajlı ve full hd kalitesindedir. Keyifli seyirleriniz olsun. Görüşlerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1