yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Arkadaştan Öte (2011)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.5
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Arkadaştan Öte (2011)

Friends with Benefits - Film Konusu:

Arkadaştan Öte filminin konusu kısaca şöyle. Dylan (Justin Timberlake) ve Jamie (Mila Kunis) evliliği akıllarından bile geçirmeyen iki ayrı insandır. New York'ta çalışan insan kaynakları yöneticisi Jamie, yüksek derecedeki yetenek avcılığı kabiliyetlerini kullanarak Los Angeles'ta çalışan bir sanat yönetmeni olan Dylan'ı Büyük Elma'daki rüya gibi bir işi kabul etmesi için ikna edince, birbirlerine ne kadar benzediklerini çabucak anlarlar. O kadar fazla başarısız ilişki yaşamışlardır ki, ikisi de aşktan vazgeçip eğlencenin tadını çıkarmaya hazırdır adeta.

Dylan New York'a taşınmaya karar verince ve ikili devamlı olarak bir araya gelmeye başladıklarında, aşkın Hollywood filmleri tarafından anlatılan bir masal olduğuna dair inançları hakkında konuşup gülüşürler. Böylece yüksek derece ateşli, özellikle yetişkinlere yönelik bir aksyiona girerler.
Hayatlarında gayet başarılı, aşkı yaşamamış ve birine bağlanma fikrine sıcak bakmayan bu iki iyi dost, yeni alanlar bulabilecek midir?

Arkadaşlık ilişkilerinde "duygusuz seks" olabilir mi? Aralarındaki arkadaşlık dengesi bu sayede yerini romantik bir aşka bırakabilir mi?
Filmi izleyip görelim.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1