yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Arrow 3. Sezon izle bölümler 1080p hd

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8.2
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Arrow 3. Sezon izle bölümler 1080p hd

Arrow Season 3 - Film Konusu:

8 Ekim 2014 tarihinde yayına giricek Arrow 3. Sezon bölümleri yeni karakterler ve usta oyuncularla karşımızda olacak. Yeni karakterlere ve oyunculara bir göz atalım istedik.
Blue Beetle: Teknolojinin nimetlerinden faydalanan bir süper kahraman daha. Genç ve çekici bir arkeolog olan Daniel'in de geçmişi acı dolu olaylarla dolu.
Komodo: Oliver'ın babası ile kirli ilişkileri olan Komodo, eski bir paralı asker. Kötü adamlardan biri. Komodo rolünü Matt Ward üstlenmiş.
Count Vertigo: Seth Gabel ile izlediğimiz uyuşturucu çetesi lideri Count Vertigo, bu sezonda Werner Zytle karakteriyle Peter Stormare tarafından canlandırılacak.
Manhunter: Argus ajanlarından biri olan Mark Shaw'u, David Cubitt calandırıyor.
Toshi: Arrow'ın uzakdoğuda yaşadığı dönemde eğitim aldığı hocası. Gerçek adı Maseo Yamashiro. İyi bir dost ve sıkı bir eğitmen. Toshi rolünde Karl Yune'yi izliyeceğiz.
Katana: Arrow Oliver Quenn'e eğitmenlik yapmış Maseo Yamashiro'nın (Toshi) eşi. Yakın dövüş, savunma ve kılıç kullanma konularında kocası gibi uzman. Tatsu Yamashiro (Katana) karakterini Japon model ve aktris Rila Fukushima canlandıracak.
The Atom: Brandon Routh'un canlandıracağı The Atom, eşyaları ve vucudunu değiştirebilme özelliğine sahip. İstediği şekle girebilen ve sokan bu karakter aslında Roy Palmer isimli bie fizik profesörü. Genç kızların kabini Süperman filmiyle çalan yakışıklı oyuncu Brandon Routh'ı dikkatle takip edeceğiz.
Ras'al Ghul: Batman hikayelerinden de tanıdığımız Gölgeler Birliği'nin büyük patronu. Karakteri kimin canlandıracağı netlik kazanmadı. Ras'al Ghul'ın kızı rolünde Katrina Law'u geçen bölümlerde izlemiştik.
Wildcat: Justice Society of America üyesi Ted Grant eski bir boksör. Wildcat Ted Grant, ağırsıklet boks tecrübesini hem kahramanlarımızla hem de maddi durumu iyi olmayan çocuklarla paylaşıyor. Wildcat olarak J.R. Ramirez'i görüyoruz.
Dizi, Warner Bros ve U.P.N. şirketlerinin birlikte kurduğu The CW kanalında yayına girecek.
Arrow 3. Sezon yeni bölüm 1080p full hd dizi kalitesinde ilk kez Sinemapol'de yayına girecek. Takipte kalın.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1