yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Aşkın Dansı – Cuban Fury (2014) Türkçe Dublaj İzle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...6.3
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Aşkın Dansı – Cuban Fury (2014) Türkçe Dublaj İzle

Cuban Fury - Film Konusu:

Aşkın Dansı - Cuban Fury filmi konusu:
Bruce Garrett (Nick Frost) danstaki başarısıyla gelecek vaat eden harika bir çocuktur. Salsa onun hayatıdır. İlgiltere'nin en meşhur dans yarışmalarından birine katılmak için Londra'ya gelir. Sokakta başına gelen talihsiz bir olayla bu şansı kaçıran Bruce, dansa tövbe eder. Parlak hayalleri sönmüştür. Bruce, hem bedenen hem de ruhen bu üzüntüyü yıllarca üstünden atamaz. Ta ki onu değiştirecek bir kadınla karşılaşıncaya kadar.
Julia (Rashida Jones) Bruce'ın genç ve güzel patronudur. Bruce, Julia'dan çok etkilenir ama aynaya baktığında kendisini Julia için yetersiz görür. Garip kazalar sonucu ikili birbiriyle tanışır ama Bruce için, etkileyici ve kendi olabileceği bir dikkat çekme yöntemi gereklidir. Julia'nın dansla ilgilendiğini öğrenir. Bruce, yıllardır korkarak kaçındığı dans pistlerine Julia sayesinden geri dönecektir. Zaman, korkularla yüzleşme zamanıdır. 720p film izle siteniz Sinemapol, İngiliz yapımı bu güzel komedi filmini sizlere sunar. Film Türkçe dublaj tek parttır. İyi seyirler diler, yorumlarını bekleriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1