yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Asoka Hint filmi izle Türkçe Altyazılı (2001)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.7
Türkçe Altyazı
Hd 720p
Asoka Hint filmi izle Türkçe Altyazılı (2001)

Asoka - Film Konusu:

Asoka Hint filmi izle Türkçe Altyazılı (2001)

Asoka Hint filmi izle Türkçe Altyazılı (2001). Tarihi gerçek bir karakteri konu alan Hint yapımı bir film seyredeceğiz. Asoka, milattan önce 300 senelerinde yaşamış Hint imparatorluğu Maurya Hanedanlığı'nın prensi ve daha sonraki büyük kralıdır. Hint yarımadasının büyük bölümüne hakim olan bu liderin güçlerinden ve koltuğundan ayrılıp aşkı ve inancı bulduğu macerasına tanık olacağız.
Taht kavgalarının süre geldiği bir dönemde, annesinin isteği üzerine bulunduğu yeri bırakan genç prens Asoka, yolculuğu esnasında güzel sesli Kaurwaki (Kareena Kapoor) ile karşılaşır ve ona aşık olur. Sıradan bir hayat sürmek için çıktığı bu yolda, Asoka'nın hayatı aşkıyla birlikte değişecektir.
SRK filmleri sevenlerin kaçırmaması gereken bir başka çalışma. Asoka Hint filmi izle Türkçe Altyazılı olarak 720p film izle yüksek kalitesinde hazırlandı. Full hd filmlerin adresi Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1