yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Baba 2 Türkçe dublaj izle Godfather 2 (1974)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


9.1
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Baba 2 Türkçe dublaj izle Godfather 2 (1974)

The Godfather: Part II - Film Konusu:

Baba 2 Türkçe dublaj izle Godfather 2 (1974)

Baba 2 Türkçe dublaj izle (Godfather 2), 1972 yılında çekilen ilk filmin 74 yapımı devam filmi. Baba 2 (The Godfather 2), yazar Mario Puzo ve yönetmen Francis Ford Coppola'nın özel çalışmalarından biri. Film 6 dalda Oscar kazanmayı başarmıştır.
Vito Corleone (Robert De Niro), Amerika'ya ailesiyle birlikte yeni gelmiş İtalyan asıllı bir adamdır. Ufak işlerde çalışarak küçük çocuğunu ve eşini geçirdirmenin derdindedir. Çalıştığı yerde torpil sonucu işten çıkartılınca, buna sebep olan New York'taki bölgesel mafya liderlerinden birini öldürür. Corleone ismi artık kulaklardadır.
Bu olaydan 50 yıl sonra, Michael Corleone (Al Pacino) Washington'da senato yetkililerine ailesinin legal şekilde çalıştığını kanıtlamak için ifade vermektedir. Corleone ailesi, hayatındaki zorlu virajlardan birini daha atlatmak üzeredir.
Baba 2 Türkçe dublaj izle, eleştirmenler tarafından ilk filme göre daha başarılı bulunan az sayıdaki devam filmlerinden biri olarak kabul edildi. Robert De Niro, filmde Vito Corleone'yi canlandırdığı 45 dakikalık bölümle Oscar kazanmayı başarmıştır. Al Pacino ve Rebort De Niro'yu beraber izlemek her zaman büyük bir keyif olmuştur. Baba 2 filminde de bu zevki yaşayacağınızdan eminiz. Beğeneceğinizi umuyoruz.
Filmin imdb puanı 9,1. 650.000 civarında oyla bu puana ulaşmış. IMDB Top 250 listesinde 3. sırada. 1080p film izle kalitesini Türkçe Altyazılı olarak yaşayacaksınız. Kült filmlerin adresi Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1