yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Baba 3 – The Godfather 3 (1990) Türkçe Altyazılı

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.6
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Baba 3 – The Godfather 3 (1990) Türkçe Altyazılı

The Godfather: Part III - Film Konusu:

Francis Ford Coppola yönetmenliğindeki şahane seri Gotfather, 3. son filmi ile noktayı koyuyor. Vatikan ile olan ilişkiler ve yaşlanan Don Michael Corleone'nin kızı etrafında dönen yeni varis arayışı filmin ana konusu. Michael Corleone (Al Pacino), işleri rayına koyup yasal kazanca geçmesiyle birlikte siyasi oyunların döndüğü dünyada artık bir patron olarak yer almaktadır. Çok sevdiği çocuklarını bu kirli dünyadan uzak tutmak istese de, kızı gönlünü genç Vincent Mancini'ye (Andy Garcia) kaptırmıştır bile. Vincent, ailenin liderliğine talip olan iş bitirici biridir. Gotfather'dan habersiz götürdüğünü düşündüğü bu ilişki, Vincent'in yapacağı zorlu bir seçimle farklı bir yola dönecektir.
İlk iki film kadar popüler olmayan bu filmin imdb puanı 7,6. Gene de çok iyi bir puan. Tekrar tekrar izlenilesi bu harika başyapıt, 1080p Türkçe altyazılı olarak karşınızda.
İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1