×
×

Bağlanmak Yok – No Strings Attached (2011)

Reklamı Geç
6.2
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Bağlanmak Yok – No Strings Attached (2011)

No Strings Attached - Film Konusu:

"14 yaşındaki Emma Kurtzman, Big Lodge’un dışındaki Weehawken Kampı’nda, garip bir ergen olan Adam Franklin’i reddettiğinde, ikisinin de gerçek, yetişkinlerin cinselliğiyle ilgili hiçbir bilgileri yoktur. Yıllar sonra, hayatlarına normal bir şekilde devam ederken, yolları kesişen Emma (NATALIE PORTMAN) ve Adam (ASHTON KUTCHER) için bunun tam tersi olur. Kendilerini yatakta sevişirken bulurlar… Üstelik bu gerçekten iyi bir sevişmedir.

Emma’nın ilişkilere karşı “alerjisi” vardır. Adam ise, tüm ilişkilere tövbe etmiştir çünkü bir zamanların ünlü televizyon yıldızı olan babası, Adam’ın eski kız arkadaşıyla çıkmaktadır. Emma ve Adam süregelen duygusal ilişkiler karmaşasını bırakıp, çıkar arkadaşlığı kurmaya karar verirler. Saplanıp kalmadan takılmak, dert etmeden seks yapmak, ücret ödemeden cinsellik. Bağlılık yok, yalan söylemek yok, kıskançlık yok, giyinik şekilde sarılarak uzanmak yok, duygusallaşmak yok, beraber kahvaltı etmek yok, “seni özledim” demek yok, uzuvlara isim takmak yok, karışık kasetler yok…kısaca her şey “Koşulsuz”olacaktır.

Fiziksel bir ihtiyaca, muhteşem bir çözüm gibi başlayan bu durum, Adam’ın duygularını yanlışlıkla yatağa taşımasıyla karışık bir hal alır.(Ayrıca hastane dolabına, arabanın arka koltuğuna, yatay pozisyona geçilmesini sağlayan her yere taşımasıyla da...) Sonunda ikisi de baştan beri engellemeye çalıştıkları ipleri çözmeye çalışırken, yumak olurlar ve bir sorunun cevabını bulmaya çalışırlar: İki arkadaş, işe aşkı karıştırmadan sadece cinsellik yaşayabilir mi?

Bağlanmak Yok – No Strings Attached (2011)” için 6 yorum yapılmış.

Bir Cevap Yazın:

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

 1. slh 16 Mayıs 2014 saat 19:47 # Ziyaretçi

  2. izleyişim olmasına rağmen yine de ve yine sevdim 🙂

 2. fatma güngördü 10 Temmuz 2014 saat 00:49 # Kayıtlı Üye

  admin filmler açılmıyor

 3. can bolat 1 Eylül 2014 saat 05:45 # Kayıtlı Üye

  “Koşulsuz Duygusuz Cinsellik” Natalie ve Ashton rollerinin hakkını fazlasıyla veriyor. Hikaye yer yer komik, yer yer duygusal ilerliyor. Filmde sanki birşey eksik gibiydi ama bulamadım. Belkide ilk önce Friends with Benefits filmini izlemiş olmamdı. Çünkü o filmde duygusuz seks daha iyi yansıtılmıştı sanki filmin tek kötü tarafı “Arkadaştan Öte/Friends with Benefits” filmiyle aynı yıl vizyona girmesi olmuştur. 7/10

 4. Baybars Tanbey 15 Aralık 2014 saat 02:13 # Kayıtlı Üye

  Kesinlikle keyifli bir filmdi.

 5. Eversea 11 Şubat 2015 saat 02:10 # Ziyaretçi

  Filmi izlerken suratımda böyle aptalca bi gülümseme hiç eksik olmadı. Evet izleyebilirsiniz güzel film 😀

 6. mehmet sabri kaya 14 Mayıs 2015 saat 03:21 # Ziyaretçi

  ilk ingilizce izledigim filmdir 🙂 keyifli ve eglencelidir tavsiye derim 🙂

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.