yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Başkalarının Hayatı 1080p izle Türkçe Altyazılı (2006)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.5
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Başkalarının Hayatı 1080p izle Türkçe Altyazılı (2006)

Das Leben der Anderen - Film Konusu:

Başkalarının Hayatı 1080p izle Türkçe Altyazılı (2006)

Başkalarının Hayatı 1080p izle 8,5 imdb puanlı Almanya yapımı bir dram gerilim filmi. Politik unsurlar da içeren film, IMDB Top 250 listesinde şuan 55. sırada.
Filmde 1984 Almanya'sına gidiyoruz. Doğu ve Batı Almanya dönemleri. Berlin'de başlayan hikaye bölgelerin bir araya geldiği 91 senesine kadar sürüyor. Filmin konusu, Doğu Almanya'nın binlerce sayfalık arşiv kayıtlarıyla meşhur güvenlik-istihbarat birimi Stasi üzerine oturtulmuş. Stasi subayı olan Yüzbaşı (Almanca Hauptmann) Gerd Wiesler başrolümüz. İstihbaratın halkın nerdeyse yarısını kullandığı ya da fişlediğin bir dönemde Gerd Wiesler'in görevini ve yaptıklarını sorguladığına şahit oluyoruz. Gerd Wiesler, Christa-Maria Sieland (Martina Gedeck) ve Georg Dreyman (Sebastian Koch) çiftini gözetlemek ve aldığı bilgileri raporlamakla yükümlüdür. Demokratik Almanya Cumhuriyeti'nin yıkılışından sonra 300.000 civarında insan hakkında rapor tutan Stasi'nin nasıl bir muhbir ağı kurduğunu izliyoruz. İnsanların günlük işlerinden en özel detaylarına kadar her bilgi not edilmektedir. Georg Dreyman yeni sunacağı oyunu için bir parti düzenler. Yarbay Anton Grubitz (Ulrich Tukur) bu partiye Gerd Wiesler'ı da çağırır ve ona görevini verir. Galaya katılan Bakan Bruno Hempf'in emriyle operasyon başlar. Detaylı inceleme prosedürü uygulanacaktır.
Başkalarının Hayatı 1080p izle Türkçe altyazılı olarak sitemiz Sinemapol üzerinde yayında. İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1