Bela izle, Borgman (2013) Türkçe Dublaj HD

Reklamı Geç
6.8
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Bela izle, Borgman (2013) Türkçe Dublaj HD

Borgman - Film Konusu:

Bela - Borgman Filminin Özeti;
Bela korku filmi numaralarını hatırlatan bir ilk sahneyle, yerin altından dışarı çıkartılan bir adamın uyanmasıyla başlar. Evsizin teki mi, yoksa sadece uzun süredir yıkanmamış biri mi olduğunu kestiremediğimiz Camiel Borgman, kendisini Hollanda’nın banliyö mahallelerinden birisinde, bir evin kapısını çalarken bulur. Duş alma isteği evin erkeği tarafından pek iyi karşılanmaz ama daha sonradan biraz tereddütle de olsa evin hanımı onu içeri kabul eder.
Tuhaf ve gizemli Borgman’ın varlığı bir anda evin işleyişini ve ailenin bütün dinamiklerini altüst eder. Borgman’ın bahçeciliğe olan ilgisi ve geceleri çıplak dolaşmaya olan merakı bu karanlık ama mizahı hiç elden bırakmayan filmi sadece daha da tuhaflaştıran unsurlar. Bela hem katmanlı bir burjuva yaşamı eleştirisi hem de yarattığı atmosferle tüyleri diken diken eden bir gerilim; aynı zamanda, hiç ummadık anlarda kahkahaya boğabilen, absürdlüğü hiç elden bırakmayan bir film. Bela izle

Bela izle, Borgman (2013) Türkçe Dublaj HD” için 5 yorum yapılmış.

 1. ved 15 Aralık 2014 saat 18:48 # Ziyaretçi

  sakın izlemeyin berbat inanın resmen dalğa geçmişler

 2. efehan 20 Aralık 2014 saat 01:39 # Ziyaretçi

  film cok kötü puanım 10 üzerinden 0

 3. İlkay Abay 20 Şubat 2015 saat 18:48 # Kayıtlı Üye

  Enteresan bir film..

 4. doğan koç 16 Ağustos 2015 saat 02:18 # Ziyaretçi

  bukadar acayip , mantıksız bir film izlememiştim… hem o en küçük kız sanki başından beri bütün bu olacak saçmalıklardan haberi varmış gibi …Bütün bu saçmalıklar kendileri gibi birilerini yetrştrp böle büyük manyak katil bi aile kurmak içinmiydi yani bütün çocukların ve dadının sırtını kesip bişeler yaptılar kendileri gibi yapmak içinmiydi yani bütün bu mantıksız olaylar aaaaaaaaaaah çok saçma bir film bütün senaryo ve filmdeki kahramanlar ayrı ayrı kaçık bunun başka bi açıklaması yok hepsi tutarsız mantıksız saçma sapan hareketler sergiliyo kısacası mantık dışı bir film senaryo yu yazan adam ya ağır sapık yada ne blym manyak heralde canımı sıktı çok….

 5. ŞaH 25 Ağustos 2016 saat 00:00 # Ziyaretçi

  Değişik;)

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.