yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Benim Babam Benim Oğlum (2013)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.9
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Benim Babam Benim Oğlum (2013)

Soshite chichi ni naru - Film Konusu:

Benim Babam Benim Oğlum filmi konusu:
Tokyo'lu yönetmen Hirokazu Koreeda, Japon sinemasından duygu dolu bir filmle izleyicisinin karşısında. Zenginlik ve yaşam hırsı dolu Ryota Nonomiya (Masaharu Fukuyama) 6 yaşındaki oğlu ve eşi Midori Nonomiya (Machiko Ono) ile istediği gibi bir hayat sürdüğünü düşünmektedir. Küçük oğullarını okula göndermenin sevincini yaşayan Nonomiya çifti, okula uygunluk için yapılan kan testi sırasında büyük bir şok geçirir. Oğulları sandıkları çocuk kendi kanlarından değildir. Doğum sırasında çocuklar karışmış ve 6 senedir kendi çocukları diye başkasının çocuğunu büyütmüşlerdir. Araştırmalar sonucunda diğer aile ve asıl çocuk bulunur. Onlar da şoktadır. Çocukları bir oyuncak gibi değiştiremiyeceklerinin farkındadırlar. Aileler birlikte zaman geçirmeye ve kendi kanlarından olan çocuklarını tanımaya çalışırlar ama 6 senenin getirdiği birliktelik ile duygu karmaşası içinde soru işaretleriyle kalırlar.
Anneler için kullanılan büyüten mi doğuran mı şeklinde sorulan sorunun farklı bir versiyonunu sorup, sorgulatıyor film. Beğeneceğinizi düşünüyoruz. sinemapol.org iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1