yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Beyaz Fırtına 1080p izle Türkçe Dublaj (2013)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6,7
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Beyaz Fırtına 1080p izle Türkçe Dublaj (2013)

The White Storm - Film Konusu:

Beyaz Fırtına 1080p izle Türkçe Dublaj (2013)

Hong Kong narkotik ekiplerinin kaderi, Tayland'daki azılı bir uyuşturucu liderine karşı yürütülen operasyonla değişecektir. İşkolik liderleri en iyi adamını ve parlak kariyerini kaybedecektir. Sadık subayı onları terk edecek ve kayıplara karışacaktır. Gizli polis olarak çalışacağı yeni işinde geçmişiyle yüzleşmekten kaçacaktır. Aradan geçen yıllar sonrasında, bir uyuşturucu cinayeti bütün ekibi tekrar bir araya getirecektir. Bu ikinci yüzleşme beyaz fırtınanın kopacağı andır.
Jackie Chan filmleri yönetmeni olarak ünlenen Benny Chan, Beyaz Fırtına 1080p izle filmini hem yazıp hem yönetmiş. Başroldeki oyuncular Ching Wan Lau, Nick Cheung ve Louis Koo. Filmin imdb puanı 6,7. Tayland/Bangkok'da çekilen film, ortalamanın üstündeki aksiyon sahneleriyle göz dolduruyor. Paraya cidden kıydıklarını fragmandan bile anlayabilirsiniz. Çin ve Hong Kong ortak yapımıyla beyazperdede yerini alan Beyaz Fırtına (The White Storm) orta-üst seviyede denilebilecek bir yapım. Orjinal ismi Reikuiemu: Saigo no jûdan. Filmin süresi 140 dakika. Çekim kalitesi kadar oyunculukların da iyi olduğunu söylemek gerekir. Mutlu sonla biten Amerikan yapımı filmlere alışık olanlar, Uzakdoğu sinemasının sürprizli sonlarına bu tarz filmlerle aşına olmaya başladılar bile. Farklı bir seçenek istiyorsanız değerlendirmenizde fayda var deriz. Filmin imdb açıklamasında üzücü bitiş sonrası ağlayanların bile olduğunu öğrenmiş olduk. Karar ve keyif sizin.
+15 yaş ibaresi bulunan filmi, şiddet sahneleri sebebiyle, küçükler için önermiyoruz. Aksiyon ve dram türündeki Beyaz Fırtına 1080p izle Türkçe dublajlı olarak hazırlanmıştır. İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1