yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

The Big Bang Theory 1. Sezon izle bölüm 1080p

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...
8.6
Türkçe Altyazı
HD 1080p
The Big Bang Theory 1. Sezon izle bölüm 1080p

The Big Bang Theory Season 1 - Film Konusu:

The Big Bang Theory 1. Sezon izle bölüm 1080p

The Big Bang Theory dizisi, adını fizik derslerinden bildiğimiz büyük patlama olayından almış. 24 Eylül 2007 tarihinde gösterime giren dizi kısa sürede büyük beğeni topladı. 29 farklı ülkede gösterilen The Big Bang Theory, izleyiciler arasında TBBT olarak kısaltıldı. Dizinin açılışında geçen videoda büyük beğeni topladı. Videodaki müzik Barenaked Ladies'e ait. 10 sezon olarak belirlenen dizinin şuan 8. sezonu gösterimde. Sinemapol.org kalitesiyle izleyeceğiniz dizinin bölüm süreleri 20 dakikadır.
Dizinin konusunu anlatmak yerine direk izleyin demek isterdim ama biraz bilgi vermeden olmaz. Türkçe'de inek diye tabir ettiğimiz bir grubun komik hikayelerini izliyoruz. Zamanının çoğunu beraber geçiren bu 4'lü çizgi romanlara, Star Wars gibi efsane bilim kurgu filmlere, video oyunlarına ve değişik projelere her zaman açıklar. Karakterleri tanıtmak gerekirse;
Leonard Hofstadter (Johnny Galecki): Deneysel fizikçi. Sheldon'ın ev arkadaşı. Karşı komşuları Penny'ye aşık. Elinden geldiğince normal bir insan olmaya çalışan bir karakter. Annesiyle sorunlu bir ilişkisi var.
Sheldon Cooper (Jim Parsons): Kuramsal fizikçi. Leonard'la aynı üniversitede çalışıyor ve aynı evi paylaşıyor. Aşırı derecede takıntılı, çoğu zaman bencil ama bir o kadar da sevimli. Arkadaşları onu olduğu gibi kabul ediyor. İronileri ve bazı esprileri, mantık aradığı için, anlamakta güçlük çekiyor.
Howard Wolowitz (Simon Helberg): Leonar ve Sheldon'ın en yakın arkadaşlarından biri. Makine mühendisi. Doktorası olmadığı için arkadaşları tarafından alay konusu oluyor. Üst kattan devamlı bağırarak birşeyler isteyen annesiyle yaşıyor. Musevi inancına sahip. İlginç bir giyim tarzı var ve sapıklık derecesinde tacizci.
Rajesh Koothrappali (Kunal Nayyar): Ekibin son üyesi. Hintli. Zengin bir ailenin çocuğu. Aşırı derecede duygusal ve hassas bir yapıya sahip. Howard'la aralarında tanımı zor bir arkadaşlık ilişkisi var.
Penny (Kaley Cuoco-Sweeting): Leonard ve Sheldon'ın karşı komşusu. Oyuncu olmak istiyor ama istediği rolü henüz bulabilmiş değil. İlişkiler konusunda fazlasıyla tecrübeli. Garsonluk yaparak geçiniyor. Komşularının ne hakkında konuştuklarını çoğu zaman anlayamıyor.
Amy Farrah Fowler (Mayim Bialik): Sheldon'ın müstakbel kız arkadaşı. Sheldon'la anlaşabilen sayılı insanlardan biri. Nörobiyolog. Fazlasıyla tutkulu. Sheldon'la yakınlaşmak için her anı değerlendiriyor. Penny'yi kankası olarak görüyor.
Bernadette Rostenkowski (Melissa Rauch): Howard'ın eşi. Mikrobiyolog. Normalde sakin ve kibar biri ama sinirlendiğinde tam bir cadıya dönüşüyor. Penny ile aynı kafede yarı zamanlı olarak çalışıyor.
Bölüm İsimleri:
The Big Bang Theory 1. Sezon 1. bölüm: "Pilot"
The Big Bang Theory 1. Sezon 2. bölüm: "The Big Bran Hypothesis"
The Big Bang Theory 1. Sezon 3. bölüm: "The Fuzzy Boots Corollary"
The Big Bang Theory 1. Sezon 4. bölüm: "The Luminous Fish Effect"
The Big Bang Theory 1. Sezon 5. bölüm: "The Hamburger Postulate"
The Big Bang Theory 1. Sezon 6. bölüm: "The Middle-Earth Paradigm"
The Big Bang Theory 1. Sezon 7. bölüm: "The Dumpling Paradox"
The Big Bang Theory 1. Sezon 8. bölüm: "The Grasshopper Experiment"
The Big Bang Theory 1. Sezon 9. bölüm: "The Cooper-Hofstadter Polarization"
The Big Bang Theory 1. Sezon 10. bölüm: "The Loobenfeld Decay"
The Big Bang Theory 1. Sezon 11. bölüm: "The Pancake Batter Anomaly"
The Big Bang Theory 1. Sezon 12. bölüm: "The Jerusalem Duality"
The Big Bang Theory 1. Sezon 13. bölüm: "The Bat Jar Conjecture"
The Big Bang Theory 1. Sezon 14. bölüm: "The Nerdvana Annihilation"
The Big Bang Theory 1. Sezon 15. bölüm: "The Pork Chop Indeterminacy"
The Big Bang Theory 1. Sezon 16. bölüm: "The Peanut Reaction"
The Big Bang Theory 1. Sezon 17. bölüm: "The Tangerine Factor"

The Big Bang Theory 1. Sezon izle bütün bölümleri 1080p full hd olarak Türkçe altyazı ile hazırlanmıştır. Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1