yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Billu full hd izle Türkçe Altyazılı (2009)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.1
Türkçe Altyazı
Hd 720p
Billu full hd izle Türkçe Altyazılı (2009)

Billu - Film Konusu:

Billu full hd izle Türkçe Altyazılı (2009)

Billu full hd izle Türkçe Altyazılı 2009 senesinde çekilmiş bir Hint filmi. Sevilen yıldız oyuncular bu filmde.
İnsanların kaderlerini yıldızların belirlediğine inanılır. Eğer insanlar böyle söylüyorsa bu doğru olmalı ve birgün Billu'nun hayatına bir yıldız girer. Sahir Khan (Shah Rukh Khan).
Billu Vilas Pardesi (Irrfan Khan) ile tanışın. Billu, eşi Bindiya B. Pardesi (Lara Dutta) ve oğulları Ronak ve Gunja ile birlikte yaşayan, geçimini berber dükkanından çıkaran bir adamdır. Maddi durumları iyi değildir. İhtiyaçlarını zar zor karşılarlar. Billu, dükkanını yenilemek istemektedir. Aynaları, koltuk takımları eskidir ama tam karşısına açılan yeni berber planlarını altüst etmiştir. Rakibi daha yeni ve modern bir salon açmıştır. Bu sırada ünlü film yıldızı Sahir Khan bu küçük köye film çekmek için gelir. Bütün ilgi onun üzerindedir. Bu film yıldızını önceden tanıdığını söyleyen Billu, artık çok farklı bir hayat yaşayacaktır. Kendi deyimiyle hayatı mahvolmuştur.
Orta düzeyde sıcak bir aile diyebiliriz Billu full hd izle için. Shah Rukh Khan sevenlerin arşivlerinde bulunması gereken filmlerden. Klasik bir konu gibi durmasına rağmen samimi ve içten bir anlatımı var yapımın. Sizin film hakkındaki görüşleriniz neler? Lütfen bizimle paylaşın.
Hint filmlerinin vazgeçilmez adresi Sinemapol keyifli seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1