yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Bir Zamanlar Batıda Türkçe altyazılı izle 1080p (1968)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.6
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Beğen
Bu yazı henüz oylanmamış
Bir Zamanlar Batıda Türkçe altyazılı izle 1080p (1968)

C'era una volta il West - Film Konusu:

Bir Zamanlar Batıda Türkçe altyazılı izle 1080p (1968)

Bir Zamanlar Batıda Türkçe altyazılı izle filmi, İngilizce ismiyle Once Upon A Time In The West, İtalyanca ismiyle C'era una volta il West olarak bilinen efsane bir western filmi. Yönetmen Sergio Leone. Film çıktıktan 4 sene sonra, yani 1972 senesinde ülkemizde gösterildi. Film için "Batı'da Kan Var" ismi ilk olarak kullanıldı.
Demiryolu inşaatı sırasında bölgede problem çıkaranları temizleyen Frank (Henry Fonda) ve yardımcılarırına karşı, kocası öldürülen eski hayat kadını Jill, Frank'in eski düşmanı Harmonica ve silahlı soyguncu Cheyenne birlikte mücadele edecektir.
Bir Zamanlar Batıda Türkçe altyazılı izle, Macaroni Western olarak adlandırılan İtalyan yapımı western klasiklerinden biri. Bu tür için Spagetti Western ismi de kullanılır. Imdb puanı 8,6 olan özel bir film izleyeceksiniz. Türün takipçilerinin kaçırmaması gereken bir başyapıt.
Bir Zamanlar Batıda Türkçe altyazılı izle, 1080p film kalitesinde karşınızdadır. Yüksek kalite filmlerin sitesi Sinemapol keyifli seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1