×
×

Biutiful 1080p izle Türkçe Altyazılı (2010)

Reklamı Geç
7,5
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Biutiful 1080p izle Türkçe Altyazılı (2010)

Biutiful - Film Konusu:

Biutiful 1080p izle Türkçe Altyazılı (2010)

Javier Bardem filmleri izlemek isteyenler için bir klasik sunuyoruz. Javier Bardem bu filmiyle 2010 Cannes Film Festivali'nde en iyi aktör ödülünü kazandı. 148 dakikalık bir dram filmi Biutiful. Filmin yönetimi, senaryosu ve yapımı Meksikalı yönetmen Alejandro González Iñárritu'ya ait. Bu aralar The Strain dizisi ile uğraşan büyük usta Guillermo del Toro, yapımcı olarak Inarritu reise yardımcı olmuş. Kullanıcı oyları ile filmleri sıralayan imdb sitesinde 7,5 puana ulaşmış bir yapım.
Filmdeki diğer oyuncular Blanca Portillo, Maricel Álvarez, Rubén Ochandiano ve Diaryatou Daff.
Biutiful 1080p izle teknik bilgilerini geçip filmin konusuna değinelim biraz. Filmimizdeki baş karakter "kader mahkumu" denilen tarzda biri. İsmi Uxbal. İspanya/Barselona'da geçen hikayede, ailesini geçindirmek için her türlü kanunsuz işi rahatlıkla yapabilen Uxbal'ın hayatını izliyoruz. Ailesini, çocuklarını seven bir babanın onlara bakmak için sınırlarını ne kadar zorlayabileceğine tanık oluyoruz. Uxbal, problemli ve tehkileli yapısına rağmen ailesine gözü hiçbir şeyi görmeyecek derecede bağlı biri. Kirli işlere fazlasıyla bulaşmış olmasına rağmen içindeki acıma ve şevkat duygusunu koruyabilmiş biri Uxbal.
Tavsiye filmler listemiz içinde bulunan Biutiful, Meksika ve İspanya ortak yapımı ile beyazperdeye taşınmış. İçinizi acıtacak türden, özel bir yapım. Göçmenliğin, zor şartlar altında yaşamanın gerçekliğini yüzümüzü vurup şükretmemizi sağlıyor Biutiful. Arşivinizde bulunması gereken, favorilere eklenecek bir film. Filmin müziği de (soundtrack) gayet hoş. Ritmo de la noche Lorca yazarak youtubedan ulaşabilirsiniz.
Spoiler vermeden küçük bir not düşelim. Aksiyon filmlerine nazaran ağır ilerleyen ve mesaj veren filmlerden haz etmiyorsanız beklentinizi çok yüksek tutmamanızda yarar var. "Filmin ismini yanlış yazmışsınız, ingilizce güzel kelimesinin manası beautiful olmalı" diyenler çıkabilir. Filmin orjinal ismi Biutiful ve neden bu şekilde yazıldığını filmi bitirdiğinizde gayet iyi anlayacaksınız.
Biutiful 1080p izle ayrıcalığını Sinemapol kalitesinde Türkçe Altyazılı olarak yaşayacaksınız. Full hd film ve dizilerin adresi olan siteniz iyi seyirler diler.

Biutiful 1080p izle Türkçe Altyazılı (2010)” için 0 yorum yapılmış.

Bir Cevap Yazın:

Time limit is exhausted. Please reload the CAPTCHA.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.