yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Bizi Kötüden Koru hd izle (2014) Türkçe Dublaj

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...6.3
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Bizi Kötüden Koru hd izle (2014) Türkçe Dublaj

Deliver Us from Evil - Film Konusu:

Bizi Kötüden Koru hd izle (2014) Türkçe Dublaj

Bizi Kötüden Koru hd izle, korku, gerilim ve suç öğelerini içinde barındıran 6,3 imdb puanlı bir film. Olaylar New York'da geçiyor. Şehrin sakinleri anlamını bilmedikleri yazıların ve çeşitli işaretlerin ortaya çıkışı ile ürpermektedir. Binaların alt katlarından ne olduğu anlaşılmayan garip sesler gelmektedir.
Şehrin en alengirli bölgesi 46. bölüm, yeni çavuşu Ralph Sarchie (Eric Bana) ile tanışacaktır. İşinde yaşadığı garip olaylar ve sonuçları, Ralph'in ev hayatına da yansıyacak ve önce aile düzeni, daha sonra psikolojik sağlığı bozulmaya başlayacaktır. Bu yıkıcı dönemde Sarchie bir seri cinayet davasını çözmeye girişir. Ortağı Butler (Joel McHale) bu dava da kendisine yardımcı olacaktır ama cinayetlerde anlamayadıkları garip durumlar vardır. Soruşturma aşamasında Mendoza (Édgar Ramírez) isimli alışılmadık bir rahiple tanışırlar. Mendoza şeytan çıkarma ayinleri hakkında özel eğitim almış biridir. Şehri terörize eden bu durumu çözmek için Sarchie, Mendoza ile işbirliği içinde çalışmalıdır.
Orta düzey bir korku filmi diyebiliriz Bizi Kötüden Koru hd izle (Deliver Us from Evil) filmi için. Oyunculuklar fena değil. Sinemapol kalitesiyle 1080p film izle çözünürlüğünde Türkçe dublajlı olarak seyredeceksiniz. Sinemapol iyi seyirler, keyifli akşamlar diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1