yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Black Sails 1. Sezon izle 1080p, 720p

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...
7.9
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Black Sails 1. Sezon izle 1080p, 720p

Black Sails Season 1 - Film Konusu:

Black Sails 1. Sezon izle 1080p, 720p dizisinin konusu:
7,9 imdb puanlı Black Sails, macera dram türünde bir korsan dizisi. Mürettebatıyla büyük bir kazanç elde etmenin peşinde olan Kaptan Flint (Toby Stephens) ve peşinde olduğu büyük hazineyle Black Sails 1. Sezon izle keyfini yaşıyoruz. 8 bölümden oluşan ilk sezon, 56 dakikalık partlar halinde karşımızda. 20 dakikalık dizilere kıyasla gayet doruyucu bir süre. Starz kanalında gösterilen dizi, 2015 senesi için 2. sezonu da garantilemiş durumda. Shameless dizisini izleyenlerin hatırlayacağı Zach McGowan, Black Sails'de başa geçmeyi hedefleyen Flint'e rakip bir korsan olarak karşımızda. Genç oyuncu Luke Arnold ise John Silver karakteriyle gizli kapaklı işler çeviren ekibin son halkası olarak gözüküyor. John Silver, elinde bulunan haritanın önemini farketmiştir. Büyük hazineyi gösteren bu harita Kaptan Flint'in son umududur. Harita sanki kendisindeymiş gibi tüm ekibini bir maceraya sürükler. Şüphelenen tayfaların isyanını bastırmak için canını bile ortaya koymaya hazırdır.
Dizi konusunu Treasure Island (Hazine Adası) isimli romanın öncesine dayandırıyor. Black Sails 1. Sezon izle bizleri Robert Louis Stevenson'a ait romanın 20 yıl öncesine götürüyor.
Tüm bölümler 1080p full hd kalitede ve Türkçe altyazılı olarak hazırlanmıştır.
Black Sails 1. Sezon izle keyfini sinemapol.org kalitesinde yaşacaksınız. İyi seyirler diler, yorumlarını bekleriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1