yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

The Blacklist 2. Sezon izle bölüm hd 1080p

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...




8.2
Türkçe Altyazı
HD 1080p
The Blacklist 2. Sezon izle bölüm hd 1080p

The Blacklist Season 2 - Film Konusu:

The Blacklist 2. Sezon izle bölüm 1080p

Eski devlet ajanı ve şimdinin en çok aranan suçlusu Raymond 'Red' Reddington (James Spader) birgün aniden teslim olmaya karar verir. FBI şaşırmış durumdayken Red esas soruyu sorar, "Neden teslim oldum, neden burdayım?". Ranko Zamani (Jamie Jackson) isimli bir adamı yakalamak istediğini ama görüşeceği tek kişinin Elizabeth Keen (Megan Boone) olduğu söyler. Elizabeth apar topar getirilir ve Ranko'nun yakalanmasından sonra Red, ne için teslim olduğunu daha net açıklar. Karaliste (The Blacklist) dediği bir listede, adını FBI'ın hiç duymadığı önemli suçlular vardır ve Red bu suçluların yakalanmasına yardım edecektir. Listedeki isimlerle özel hesaplaşmaları da bu anlaşmaya dahildir.
2. sezonu çekimler için onay alan dizi, 43 dakikalık bölümler halinde yayınlanıyor. İlk sezon toplam 22 bölümden oluşmakta. Dizinin kullanıcı oylarıyla aldığı imdb puanı değeri 8,2. James Spader'in oyunculuğu ile efsaneleştiği The Blacklist 2. Sezon izle tüm bölümleri full hd 1080p kalitede hazırlanmıştır.
2. sezonda olaylar kaldığımız yerden 2 ay sonrasında başlıyor. Berlin'in (Peter Stormare) gelişi kafalarda soru işareti bırakır. Berlin, içlerinde Red olduğu sürece, kaç kişinin öldüğüne önem vermeyecek soğuk kanlı bir katildir ve Red Raymond Reddington'ın peşindedir. Liz Keen'i (Megan Boone) bu sezonda daha sert görüyoruz. Red'in dişi versiyonu adeta. 2. sezonda yayınlanacak ilk bölümün adı Lord Baltimore. İlk sezonun yüksek rating oranları (%82) ve aldığı olumlu eleştriler 2. sezon için çıtamızı bir hayli yükseltti. Netflix gelirlerinin 2 milyon dolara ulaştığını söylememiz dizinin ne kadar tutulduğu tahmin etmenize yardımcı olabilir.
The Blacklist 2. Sezon izle tüm bölümleri Türkçe altyazılıdır. Bu harika yabancı dizi hakkındaki görüşlerinizi bekliyoruz. Vizyon film ve dizilerini güncel izleme adresiniz Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1