yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Blood of Redemption 1080p izle Kan ve Kefaret (2013)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


4.5
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Blood of Redemption 1080p izle Kan ve Kefaret (2013)

Blood of Redemption - Film Konusu:

Blood of Redemption 1080p izle Kan ve Kefaret (2013)

Aksiyon, suç ve dram öğelerini barındıran 2013 yapımı bir film Kan ve Kefaret. Başrollerde Billy Zane, Dolph Lundgren, Vinnie Jones, Robert Davi ve Robert Miano var. Filmin imdb puanı 4,5.

Quinn Forte (Billy Zane) hayatta isteyebileceği her hedefe ulaşmış bir adamdır. Zengindir, kendisini seven bir eşe sahiptir, saygıdeğer bir çevresi vardır. Bu hayatın avantajları olduğu kadar dezavantajları da vardır. Azılı düşmanlar gibi. Quinn sıradan gibi gözüken bir akşamüstü elinde olan herşeyi kaybedecektir. Çevresinden biri ona bir tuzak kuracak ve tutuklanmasına sebep olacaktır. Büyük bir suç örgütü lideri olan babası bu sırada öldürülecektir. Quinn'in kardeşi bu cinayetten dolayı Quinn'i şüpheli görmektedir.
Hapisten çıktıktan sonra geçimişe bie perde çekmek isteyen Quinn bunu başaramaz. Geçmişindeki kötü adamlar peşindedir ve Quinn kaçmak yerine onlarla savaşmaya karar verir.
Aksiyon filmleri dışında film izlemem diyenler bir göz atabilir. Onun dışında pek cazibesi olan bir film değil Blood of Redemption 1080p izle. İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1