yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Brazil 1985 izle Brezilya Türkçe Altyazılı 1080p

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


8.0
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Brazil 1985 izle Brezilya Türkçe Altyazılı 1080p

Brazil - Film Konusu:

Brazil 1985 izle Brezilya Türkçe Altyazılı 1080p

Devlet baskısının, tekdüze yönetimin hakim olduğu kurmaca bir dünyadayız. Sam Lowry, Bilgi ve Haberleşme Bakanlığı'nda görevli bir memurdur. Kapital, dayatmacı sistemden kaçışı hayallerinde bulmaktadır. Bu hayallerde istediği insanlarla, istediği şekilde birliktedir. Hayallerinden gerçek dünyaya döndüğü zamanlarda ise en büyük keyfi eski dizileri takip etmektir. Belirlenen düzen dışında yapılan herşey yasaktır hayatlarında. Tamirat işleri bile gizli gizli yapılmaktadır. Tamirci Harry Tuttle (Robert De Niro), kimselere belli etmeden işini yapmaya çalışmaktadır. Gitgide artan baskı ve tekdüze hayat Sam'in akli durumunu zorlayacak, gerçek ve hayal arasındaki ince çizgiyi kaybetmesine sebep olacaktır.
Brazil 1985 izle hayal ürünü bir zamanda geçen 1985 yapımı bir film. Yazan ve yöneten Terry Gilliam. Başrollerde Robert De Niro, Bob Hoskins, Kim Greist, Michael Palin, Jonathan Pryce, Katherine Helmond, Ian Holm gibi isimler var. Görselliği ve kurgusal dünyası ile sizleri içine çekecek bir The Criterion Collection filmi. Karakomedi diyebileceğim filmde bilimkurgu ve dram öğeleri bulunmakta. Devlet baskısı, terörizm, aşk, kapitalist sistem, bürokrasi.. kısaca hayatımızda bizi yoran ne kadar tanım varsa içinde barındıran bir çalışma. Brazil 1985 izle filmini, 1984 ile karşılaştıranlar da var. Benzerliklerine rağmen birbirinden çok farklı özellikleri bulunan iki ayrı film aslında. Yönetmen Terry Gilliam'ın filmi çıkarmak uzun uğraşlar verdiği de bilinmekte.
Bu önemli klasik filmi istekleriniz üzerine sitemize ekledik. Brazil 1985 izle Türkçe Altyazılı full hd kalitede sizlerle. İyi seyirler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1