yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Breaking Bad 1. Sezon Full HD izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...9.5
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Breaking Bad 1. Sezon Full HD izle

Breaking Bad - Film Konusu:

Breaking Bad, 5 sene boyunca boyunca izleyicileri ekrana bağlamış, büyük ödüller almış bir dram dizisi. IMDB puanı: 9.5 olan dizide, sıradan bir insanın zor durumlar içine girdiğinde neler yapabileceğini izliyoruz.
Dizideki baş karakterimiz Walter White (Bryan Cranston), bir lisede kimya öğretmenliği yapan, ailesine bağlı, klasik bir aile babasıdır. Sakat oğlu Walter Jr. ve eşi Skyler White ile faturaları zar zor denkleştirdikleri bir hayat sürdürmektedirler. Walter, sıradan kimya öğretmeni gibi görünmesine rağmen kimya bilimine tutkuyla bağlıdır. Genel kültürü ve zekası bir lise öğretmenine göre fazlasıyla yüksektir. Evlenmeden önceki hayatında, o zamanki aşkı ve yakın bir arkadaşı ile kurduğu firma bugün büyük bir şirket haline dönüşmüş fakat Walter o zamanki hissesini satmak zorunda kalmıştır. Bunun pişmanlığını her zaman yaşayacaktır.
Walter bir gün akciğer kanseri olduğunu öğrenir ve hayat hikayesi değişmeye başlar. Doktoru çok kısa bir süresi kaldığını söyler. Kendi hayatından çok, o öldükten sonra ailesine ne olacağını düşünen Walter bu kötü haberi ailesine hemen veremez. Eski öğrencisi Jesse Pinkman'la (Aaron Paul) bir rastlantı sonucu karşılaşır ve onun metamfetamin ( yüksek derecede tehlikeli ve pahalı bir uyuşturucu türü) denen uyuşturucuyu sattığını öğrenir. Ailesine kendisinden sonra güzel bir gelecek bırakmak isteyen Walter White, Jesse Pinkman ile metamfetamin üretip satmaya karar verir. Jesse bu işlerin piyasasını, Walter ise en iyi malı ürütmek için gerekli olan kimyayı çok iyi bilmektedir. İşleri iyi gitmeye başlayan ikili piyasayı yavaş yavaş ele geçirmeye ve ürettikleri ürünle bir marka haline gelmeye başlarlar. İşleri gitgide büyümektedir ama bu sınırsız macerada birçok tehlike de beraberinde gelmektedir.
Başta 7 Emmy ödülü olmak üzere birçok farklı alanda yıllardır ödül alan dizi, 2013 senesinde 5. sezonu ile final yapmış ve izleyicilere akılda kalıcı anlamlı mesajlar bırakmıştır. Kimileri tarafından çok sevilen kimi izleyicilerin ise konuyu anlamaması ile yarıda bıraktığını düşündüğüm dizi, efsane diziler listesindeki yerini her zaman koruyacaktır.
Dizi hakkında daha fazla bilgi için wikipedia sayfasını da inceleyebilirsiniz.
http://tr.wikipedia.org/wiki/Breaking_Bad

Breaking Bad 1. Sezonunun tüm bölümlerini yukarıdan 720p Hd kalitesinde takılmadan izleyebilirsiniz.

Bu şahane dizi hakkındaki yorumlarınızı bekliyoruz.

İyi seyirler dileriz.

sinemapol.org


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1