yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Breaking Bad 4. Sezon Full HD izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...9.5
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Breaking Bad 4. Sezon Full HD izle

Breaking Bad - Film Konusu:

Breaking Bad, 5 sene boyunca boyunca farklı ülkelerden birçok izleyicinin hayranlığını kazanmış, her sene büyük ödüller toplamış, dram tadında bir macera dizisi. IMDB puanı: 9.5 olan dizide, normal bir aile babasının içinden çıkılmaz zorluklarla karşılaştığında, kendisinin bile şaşırabileceği işleri nasıl yapabildiğini görüyoruz.
Dizideki ana karakter Walter White (Bryan Cranston), bir lisede kimya öğretmenliği yapan, ailesini bağlı, ortalama bir aile babasıdır. Walter White, destek ile yürüyebilen oğlu Walter Jr. ve eşi Skyler White ile küçük ama mutlu bir dünyada yaşamaktadır. Walter, sıradan kimya öğretmeni gibi bilinmesine rağmen yüksek derecede kimya bilgisine sahip bir öğretmendir. Farklı bilim dallarında kendini geliştirmiştir. Gençlik zamanlarında, kız arkadaşı ve aynı kızın peşinde olan bir arkadaşı ile kurdukları firma, milyon dolarlık bir firmaya dönüşmüştür. Walter bu pastadan payını alamamıştır çünkü kendi hissesini çok önceden satmak zorunda kalmıştır. Ailesi için yaptığı bu fedakarlıktan dolayı pişman olmasada hala üzüntü içindedir.
Walter bir gün akciğer kanserine yakalandığını öğrenir. Hayatı bundan sonra daha farklı olacaktır. Doktoru Walter'a az bir ömrü kaldığını söyler. Walter o öldükten sonra ailesine ne olacağını düşünmektedir ve onların üzülmemesi için uzun süre hasta olduğunu söylemez. Eski öğrencisi Jesse Pinkman (Aaron Paul) ile bi anda karşılaşır. Jesse, okulu bırakmış ve metamfetamin denen bağımlılığı yüksek bir uyuşturucunun satışı işine girmiştir. Ailesine iyi bir gelecek bırakmak isteyen Walter'ın paraya ihtiyacı vardır ve Jesse ile metamfetamin üretip satmaya karar verir. Jesse uyuşturucu piyasasının nasıl işlediği, nasıl müşteri bulunup satış yapılacağını iyi bilmektedir. Walter ise yüksek bilgi ve beceresini en kaliteli malı üretmek için kullanacaktır. Bir karavanda ürettikleri uyuşturucu ile satışa başlayan ikili, görünüşü nedeniyle Blue sky ismini verdikleri malları ile %99 saflık derecesine ulaşmışlardır. Bu oran piyasadaki rakiplerine göre çok çok daha yüksektir. Daha fazlasını kazanmak isteyen ekibimiz daha büyük alanlara açılmaya karar verirler.
Başta Emmy ödülü( En İyi Erkek Oyuncu dalında 5 ödül) olmak üzere birçok farklı kurumdan ödül alan dizi, 2013 senesinde 5. sezonu ile ekranlara veda etmiş ve unutulmaz diziler listesindeki yerini almıştır.

Breaking Bad 4. Sezonunun tüm bölümlerini Türkçe Altyazılı 720p Hd kalitesinde tek link izleyebilirsiniz.

Bu dram dizisi hakkındaki yorumlarınızı gönderirseniz çok mutlu oluruz.

İyi seyirler.

sinemapol.org


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1