yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Bu Aşk Fazla Sürmez (I Give It a Year) HD izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...5.8
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Bu Aşk Fazla Sürmez (I Give It a Year) HD izle

I Give It a Year - Film Konusu:

Bu Aşk Fazla Sürmez - I Give It a Year filmi konusu:
Bir partide tanıştıktan sonra kısa sürede evlenen Nat ve Josh’un evliliğindeki ilk güzel ayları çabuk bitmiştir. İyi bir çift olmadıkları düğünlerinde bile belli olmuştur ve tanıdıkları 1 yıl içinde ayrılıcaklarını düşünmektedir. Evliliklerindeki ilk yılları dolarken, önceden üzerine gitmedikleri sorunlar daha da göze çarpar hale gelmiştir. Bu karmaşık ilişkiye Josh’ın eski kız arkadaşı Chloe ve çekici iş adamı Guy’ın da (Simon Baker) girmesiyle her şey daha da karmaşık bir hale gelmiştir. Evlilikte ilk seneyi atlatmak, düşündüklerinden daha da zordur. Nat ve Josh'ın aşkı nereye kadar gidecek izleyip görelim.
Film İngiliz yapımı olmasına rağmen, klasik İngiliz komedi filmlerinden çok Amerikanvari bir çekimle karşımıza geliyor. Bridget Jones'un Günlüğü ve Aşk Heryerde filmlerinin yapımcıları Tim Bevan ve Eric Fellner güzel bir projeye daha karşımızdalar. Absürt komedi Borat filminin yazarı Dan Mazer da senaryoyu üstlenmiş.
Filmin imdb puanı 5,8. Türkçe Dublaj 720p hd film izle ayrıcalığını yaşıyacağınız bu filmi beğeniceğinizi düşünüyoruz.
İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1