Büyük Lebowski Türkçe Altyazılı HD izle

Reklamı Geç
8.2
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Büyük Lebowski Türkçe Altyazılı HD izle

The Big Lebowski - Film Konusu:

Herkesin Dude diye hitap ettiği Jeffrey Lebowski günün birinde iki gagnsterin evine girip tartaklayarak borcunu ödemesini istemeleri üzerine bir başka Lebowski nin daha aynı şehirde yaşadığını anlar. Evine giren gangsterlerin odanın görünüşünü tamamlayan halısına işemelerine içerleyen Dude, kirlenen halısını tazmin etmek için diğer Lebowski nin yanına gider. Bu ziyaret sonucunda işssiz Dude para kazanabileceği bir iş sahibi olmuştur. Sadece Lebowski nin karısını kaçıranlara verilecek fidyeyi söylenen yere bırakması onu zengin bir adam yapacaktır, ancak bu plan düşünüldüğü gibi işlemeyecektir.
The Big Lebowski - Büyük Lebowski Türkçe Altyazılı HD izle

Büyük Lebowski Türkçe Altyazılı HD izle” için 9 yorum yapılmış.

 1. fırat can 13 Şubat 2015 saat 15:10 # Ziyaretçi

  efsanedir.ilk kez tv de izlemiştim çok uzun zaman önce ama hala unutmam film komedi 😀

 2. hasanz 15 Şubat 2015 saat 12:25 # Ziyaretçi

  film değil,filmden de öte başka bir şey.başyapıt….

 3. hasan 16 Şubat 2015 saat 23:55 # Ziyaretçi

  Başyapıt mı?? Efsane mi?? Siz bu filmden daha komiksiniz bence…

 4. hasanz 17 Şubat 2015 saat 20:44 # Ziyaretçi

  kolpaçino serisi ile kıyaslamıyorsunuz di mi? Zira film bilginiz biraz o seviyelerde gibi!!!

 5. hasan 17 Şubat 2015 saat 23:53 # Ziyaretçi

  Yok izlemedim kolpaçinoyu nasıl bir film?? Sana tek bir soru soracağım sayın art director, bu soruma cevap veremeyecek kadar sığsın biliyorum ama yine de sana bir şans vereceğim; Bana bu filmin neden başyapıt olduğunu kendine ait 3 cümle ile anlat da cümle alem aydınlansın kültür seviyenle..kopyalayıp yapıştırma arakladığın kaynağı bulur ben de yapıştırırım..

 6. hasanz 18 Şubat 2015 saat 18:00 # Ziyaretçi

  Bak güzel kardeşim, The Big Lebowski absürd filmlerin bana göre zirvesidir.Tıpkı ‘Leyla ile Mecnun’ disizi gibi hatta ‘Arabesk’ filmi gibi. Bu filmdeki karakterlerin umarsızlığı,vurdumduymazlığıdır güzel olan.Sana göre kötü bir film olabilir bana göre zirvedir.Yüzlerce film izlemiş birisi olarak ben bu filmi seviyorum .Film eleştirmeni değilim sadece sinemayı seven birisiyim.İnternet ortamında yorumları okursan bu filme efsane diyene de hiç bir şey anlamadım diyene de rastlarsın. Sen anlamayan kesimden olduğundan zorlama istersen.Bir kaç film öner de engin film hazinenden biz de faydalanalım?

 7. hasan 19 Şubat 2015 saat 00:28 # Ziyaretçi

  Sana sorduğum soruya tahmin ettiğim gibi cevap verememişsin. Demek karakterler vurdum duymazdı, vay canına gerçekten başyapıt olma sebebi. Arabesk dediğin filmi bir Amerikan vatandaşına izletsen ne anlar? Sen Big Lebowski den ne anladın? Başyapıt dediğin filmin 3 cümlede eleştirisini yapmaya mecalin yok milletle sidik yarışına giriyorsun. Leyla ile Mecnun gibi demen bile yeter ya ben de sana cevap yazıyorum, gerçekten bu tartışma absürt olacak, zirvede bırakalım..iyisi seni internet ortamındaki filmler ve yorumlarla baş başa bırakalım da sen kültür düzeyini bir Amerikan yurtdaşıymışsıncasına arttır, kolay gele..

 8. Orhan Kutur 20 Nisan 2015 saat 04:22 # Kayıtlı Üye

  Sıradan bir yaşamı olan umarsız, işsiz bir adamın başına gelen ilginç olaylar anlatılıyor. Filmi oldukça iyi bulan çok sayıda izleyici olmasına karşın, Amerikan kültürüne yabancılıktan olsa gerek, film boyunca gülemedim, senaryo da beni sarmadı. İyi oyunculuklar, ilginç sahneler olsa da filmin sonunda kendimi Donny gibi hissettim:(
  Not: Aşağıda yeterince olumlu eleştiri gördüğüm için farklı düşüncesi olan-olumsuz bulan izleyici bulunduğunu da belirtmek istedim.

  • VipAdmin 22 Nisan 2015 saat 01:41 #

   Teşekkürler Orhan Bey. Sizin yorumlarınızı film açıklamaları yerine koymayı düşünüyorum. Vakit ayırıp görüşlerini paylaştığınız için tekrar teşekkürler.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.