Büyük Usta (2013) HD 1080p izle

Reklamı Geç
6.6
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Büyük Usta (2013) HD 1080p izle

Yi dai zong shi - Film Konusu:

Babam hep şunu derdi; dövüş sanatlarına kendini adayanlar üç aşamadan geçer: kendini görme, dünyayı görme, tüm yaşayan canlıları görme.”

Dövüş sanatlarının giderek popülerleşmeye başladığı 1930'larda bir çok insan; Güney Çin'deki Guangdong ilinin merkezindeki Foshan'da bulunan ustalardan eğitim almak amacıyla çabalamaktadır. Bazı tecribeli ustalar ise diğer deneyimli ustalar ile karşılıklı müsabakalar yapmaktadır. Müsabaka boyunca konsantrasyonlarının bozulmaması için müsabaka yerinin kapıları kapatılmaktadır ve kimsenin de dışarı çıkmasına izin verilmemektedir. Ayrıca, müsabaka herhangi bir sonuca varmadan yiyecek ve dinlenme de yasaktır.

Dövüş sanatlarında son derece yetenekli olan genç zengin Ip-man ise dikkat çekmeden bir yaşam sürmeyi tercih etmiştir. Lakin, bu şekildeki yaşamı beladan uzak durmasına yetmez. Bir gün tuzağa düşürülür ve ortamdan kurtulabilmek için her türlü yeteneğini sergilemek zorunda kalır. Usta Kung ve güzel kızı Kung Yi'in de aralarında bulunduğu diğer ustalar ise Ip-man'in yeteneklerinden oldukça etkilenir. Yüksek mevkideki bir kumandan kendi koruması olan Yi Xian Tian tarafından suikasta kurban gidince Foshan'daki bütün ustalar; her ne olursa olsun Tian'ı alt etmek için ant içer

Büyük Usta (2013) HD 1080p izle” için 5 yorum yapılmış.

 1. zekeriya bozdağ 22 Ağustos 2014 saat 19:22 # Ziyaretçi

  her filmde aynı şey bazı yerleri türkçe dublaj değil artık düzeltin

 2. ÖZKAN YILMAZ 23 Ağustos 2014 saat 00:12 # Kayıtlı Üye

  ADMİN MÜMKÜNSE RECEP İVEDİK 1 2 3 4 CELAL İLE CEREN KANLI HASAT VE HALKA 1 VE 2 FİLMLERİNİ YÜKLEYEBİLİRMİSİN HİÇBİR SİTEDE HD KALİTE OLARAK YOK

  • VipAdmin 23 Ağustos 2014 saat 18:34 #

   Özkan merhaba.
   Yerli film yüklemiyoruz. Telif hakları sebebiyle engel çıkarıyor.
   Teşekkürler.

 3. Taylan 24 Ağustos 2014 saat 21:25 # Ziyaretçi

  Filmin seyri hiç de iyi değil. Orijinali Çince ve Türkçe ile sürekli değişiyor dil. Çince olan bölümleri anlayabilmek de pek mümkün olmuyor ve tadı kaçıyor.

 4. altuğ 25 Nisan 2015 saat 18:36 # Ziyaretçi

  ya abi su yabancı film kısmından sıkıldım kappattım filmi bi ilgillen
  ya

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.