yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi izle kaçak bahis

Casus Oyunu – Spy Game (2001)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.9
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Casus Oyunu – Spy Game (2001)

Spy Game - Film Konusu:

Spy Game, Vietnam savaşından soğuk savaş sonuna kadar yeryüzünde oluşan çeşitli entrikalara karşı yapılmış, dostluk ve arkadaşlık, cesaret ve sorumluluk konularını işleyen bir film.

Yıl 1991 ve uzman CIA memuru Nathan Muir (Robert Redford) emeklililiğine bir gün kala genç çalışma arkadaşı “İzci” lakaplı Bishop’un (Brad Pitt) bir belanın içinde olduğunu öğrenir. Bishop bir görev sırasında yakalanıp suçlu olarak hapse atılmış ve 24 saat içinde ölümüne karar verilmişir. CIA, uluslararası bir sorun yaratmaktan çekindiğinden elemanını kurtarmanın çok büyük bir risk olduğuna karar verir.

Sonunda Bishop’un kurtuluşu Muir’in şahsi gayretine kalmıştır; çünkü ondan başkası Bishop’u önemsememektedir. CIA’in eski toprak bir ajanı olan Muir, hem Bishop’un kurtarılması için yeni jenerasyon yöneticiler ile başa çıkmalı, hem de onu nasıl kurtaracağını planlamalıdır.

Muir, Vietnam’da iyi bir nişancı iken Bishop’u seçmiş ve ona bildiği herşeyi öğretmiştir.

Fakat bir sorun yüzünden yıllar önce ayrılmışlardır. Muir bir yandan zamanla yarışırken diğer yandan Bishop’la birlikte dünyanın her yerinde yaşadığı deneyimleri anımsamaktadır. Amirlerine, genç Bishop’u zor casusluk konularında nasıl eğittiğini, nasıl zorlukların üstesinden geldiğini anlatır.

Spy Game, 1992’de Robert Redford’un yönetmenliğindeki “A River Runs Through It” filminden sonra ilk defa dev oyuncular Robert Redford ve Brad Pitt’i biraraya getirmiştir.

CIA hakkında yıllardır araştırmalar yaparak yazılar yazan ve The Agency adında bir dizi de hazırlayan Beckner: “Emekliliğine hazırlanan deneyimli bir memurun, geçmişini bir çaylağın gözünden incelemesini içeren bir senaryo hazırladık” diyor. “Ayrıca umutsuz bir zamanda yaşanan vatanseverliği inceleyip, bunun doğru nedenle doğru işi yapmak ile bağlantılı kişisel bir seçim olduğunu göstermek istedim.” diye de ekliyor.
“Zamanımızdaki CIA ve 1991’deki CIA, birbirlerinden tamamen farklı oluşumlardır. Spy Game, bu kuruluş hakkında bir film değildir; insanların hayatları boyunca birlikte yaşamak zorunda olduğu olayların filmidir.”

Casus Oyunu – Spy Game (2001)” için 1 yorum yapılmış

  1. Aslim 23 Eylül 2014 saat 02:36 # Ziyaretçi

    Bu filmi bu kalitede sadece burda buldum.Elinize sağlık.

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.