En İyi Bahis Sitesi

Cennetin Krallığı Türkçe Altyazılı Hd izle

Reklamı Geç
7.2
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Cennetin Krallığı Türkçe Altyazılı Hd izle

The Kingdom of Heaven - Film Konusu:

Ailesini ve inancını kaybeden acılı bir baba... Dini savaş uzak ve kutsal topraklarda devam etmekte onu ve kaderini ise büyük bir drama doğru yönlendirmektedir. Kaderi oğlu Balian'ın büyük bir şövalye olmasını sağlayacaktır. Ibelin'li Godfrey Doğu'da savaştığı Haçlı Seferlerinden vatanı Fransa'ya dönmüştür. Balian'ın babası olduğu ortaya çıkınca, Godfrey gerçek şövalyeliğin ne olduğu hakkında oğlunu yetiştirecek ve onu kıtalararası destansı bir yolculuğa çıkaracaktır.
Kudüs'te o günlerde 2. ve 3. Haçlı Seferleri arasında kırılgan ve her an sonlanabilecek bir ateşkes ilan edilmiştir. Kudüs Kralı IV Baldwin barışa ve halkına bağlılık yemini etmiştir. Ibelin'in ölmeden önce kılıcını ve yeminini teslim ettiği oğlu tıpkı babası gibi Kudüs'ü her tür kötülükten korumak için yola çıkmıştır.
Ölüme çok yaklaştıkları bir deniz kazasına rağmen güçlükle ulaştıkları Kutsal Şehir'de Balian kılıç maharetleri sayesinde kendine kısa sürede bir ün yapar ve bu arada Kral'ın kızkardeşi güzel Sybilla'nın saygı ve hayranlığını da kazanır. Ancak Balian kendine düşman da kazanmıştır... Özellikle Sybilla'nın kocası, Tapınak Şövalyeleri'nin küstah lideri Guy de Lusignan'ın ve Kerak'ın hakimiyetini elinde tutan Reynald De Chatillon' un. Balian kılıcını alır ve tarihe adım atar.
The Kingdom of Heaven, Cennetin Krallığı Türkçe Altyazılı Hd izle

Cennetin Krallığı Türkçe Altyazılı Hd izle” için 7 yorum yapılmış.

 1. mustafa arslan 26 Ocak 2015 saat 15:23 # Kayıtlı Üye

  film süper

 2. fırat can 26 Ocak 2015 saat 17:23 # Ziyaretçi

  Film iyi ve Müslümanları zedeleyecek sözler ve eylemler yok.Yapan adam iyi yapmış ve sağlam tarafsız yani.Ridley Scott umarım İstanbulun Fetih’nide geçeker de bizim kiler çektikleri filmlerden utanır.

 3. berkant kaya 30 Ocak 2015 saat 09:27 # Kayıtlı Üye

  süper film

 4. AtoOo 5 Şubat 2015 saat 06:38 # Kayıtlı Üye

  Çok MÜSLÜMAN Öldü Beee.. Birde Şu Hırristiyan Müzikleri(heran) Çalmasaydıeydi…

 5. Devrim Zengin 19 Haziran 2015 saat 12:20 # Kayıtlı Üye

  Film tarafsiz yapilmaya calisilmis cok guzel bir film.

 6. harbi 4 Kasım 2015 saat 22:53 # Ziyaretçi

  Devrim Zengin bence tarihi iyi bilmiyorsun. Selahattin Eyubi yi gerçek tarih kitaplarından oku, film barbar haçlı propagandası yapmış. Selahattin can yakmamış, ayrıca öyle kudüs te kendisine lutfedilmemiştir. Çok iyi bir strateji ile sadece kuşatmış ve gerçek bir mümin ahlakı ile insanlara yaklaşmıştır.

 7. Güçlü M. 30 Eylül 2016 saat 18:23 # Ziyaretçi

  “harbi” nick’li beyefendi… Devrim Bey’e laf etmişsiniz ama tarihi asıl siz bilmiyorsunuz bence.

  Büyük Selçuklu İmparatorluğu’nun Mezopotamya kavimi olan Zengid’lerin hükümdarı, o sırada Suriye ve Irak’taki komutanı olan Selahaddin’i Mısır’a Vali olarak gönderir, ancak Selahaddin onun karısı ile o öldükten sonra evlenir ve Mısır’da kendi krallığını ilan eder. Suriye ve Irak’ta da bazı illeri ele geçirerek Eyyubi Devleti’ni kurar.
  Yani İslam alemi Kudüs nedeniyle onu ilah kabul edebilir ama Türk tarihi için pek kahraman olduğu söylenemez..
  Sonuçta filmde de Selahaddin’e bir saygısızlık yok.. Hele ki konu Ridley Scott gibi bir yönetmen ise..
  Öte yandan, adam tarihte bir savaşta en çok hristiyan öldüren komutan. Daha da tarafsız nasıl film yapsınlar, el insaf..!?!

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.