yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Chuck 5. Sezon Full HD izle

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...8.3
Türkçe Altyazı
Hd 720p
Chuck 5. Sezon Full HD izle

Chuck - Film Konusu:

Chuck yabancı dizi konusu - Chuck dizisi konusu:
Chuck, suç dizileri temasına komedi öğelerini ekleyen bir ajan-komedi dizisi. Eski bir arkadaşından gelen bir maili yanlışlıkla açan Chuck (Zachary Levi), devletin çok gizli sırlarını bir anda beynine yüklenmiş olarak bulur. Bilgisayar ekranında gördüğü görüntüler, yüksek teknoloji sayesinde hafızasına kazınmıştır. Hayatında gördüğü bir kişi, bir iz ya da bir sayı anında hafızasında canlanır ve irtibatı kurup beynindeki bilgiye ulaşır. Devlet böyle bir bilgi kaynağına iyi bakmak zorundadır ve Chuck'ın yanına en iyi ajanlarından John Casey (Adam Baldwin) ve Sarah'ı (Yvonne Strahovski) refaketçi olarak verir. Buy More elektronik mağazasında sıradan bir satış elemanı Chuck'ın iş ve aşk hayatı da büyük oranda değişmeye başlar. En yakın arkadaşı Morgan Grimes (Joshua Gomez) durumu ilk başlarda farketmese de zamanla o da olayların içine girecektir.
5. son sezonu ile izleyicilerine veda eden dizinin dizinin senaryosunda Josh Schwartz, Chris Fedak ve Phil Klemmer vardı.
5 sezonluk bu harika dizinin 2012 senesinde yayına giren son sezonu karşınızda. Chuck dizisi 5. Sezon tüm bölümleri Türkçe altyazı ve 720p hd kalitesinde izle.
İyi seyirler, yorumlarınızı bekliyoruz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1