yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Çifte Soygun – Flypaper (2011)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.4
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Çifte Soygun – Flypaper (2011)

Flypaper - Film Konusu:

Çifte Soygun - Flypaper (2011) filmi konusu:
Tam kapanma saatine yakın, Tripp Kennedy (Patrick Dempsey) isimli bir adam bankaya para çekmeye gider. Bu sırada 2 farklı hırsız ekibi bu bankayı soymak için içeri dalar. Tripp, zaman geçtikçe hoşlanmaya başladığı banka görevlisi Kaitlin'i (Ashley Judd) korumaya çalışırken bir yandan da bu iki hırsız grubu arasında anlaşma sağlamaya çalışır.
Hırsızlardan bir grup profesyonel ekipmanlarla daha ciddi şekilde operasyona hazırlanmıştır. Diğer taraf ise markete gider gibi bankaya giren amatörlerdir. Mesai saatinin bitimiyle otomatik olarak kapanan kapılar hırsızları uğraştırırken, Tripp önderliğindeki rehineler de bu iki farklı grubun elinden canlı kurtulmanın planlarını yapmaktadır.
Hangover serilerinin yazarları Jon Lucas ve Scott Moore'un elinden çıkan bu komedi filminin başrollerinde Patrick Dempsey ve Ashley Judd var. Filmin yönetmeni ise daha çok animasyon filmlerinden tanıdığımız Rob Minkoff. Filmin imdb puanı 6,4. Türkçe dublajlı olarak, 720p hd çözünürlüğünde izleyeceksiniz. İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1