Çılgın Hırsız 2 – Despicable Me 2 (2013) Türkçe Dublaj İzle

Reklamı Geç
7.6
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Çılgın Hırsız 2 – Despicable Me 2 (2013) Türkçe Dublaj İzle

Despicable Me 2 - Film Konusu:

Çılgın Hırsız 2 - Despicable Me 2 ilk filmi izleyenlerin unutamadığı minyonların etkisiyle çekilmiş bir devam filmi. Eski kötü adam Gru, suç dolu geçmişini bir kenara bırakır ve evlatlık edindiği kızları Margo, Edith ve Agnes ile birlikte sakin bir hayata adım atar. Gru, kurduğu işiyle ve ailesiyle vaktini geçirirken, bazı gizemli olaylar yaşanmaya başlar. Anti-Villain League isimli son derece gizli bir örgüt, Gru'yu tehlikeli bir olayı araştırması için göreve çağırır ve ona bu görevde Minyonlar'ın yanı sıra bu organizasyonun en iyi ajanı olan Lucy de yardım edecektir. Gru artık iyi adamlarla anlaşma imzalamış ve dünyanın kurtuluşu için mücadele eden birine dönüşmüştür. Lucy ile birlikte kötücül bir süper gücün peşine düştükleri bu avda, çeşitli suçlularla da mücadele etmek zorunda kalacaklardır.

Bu macera dolu animasyon filmi hakkında yorumlarını bekliyoruz, iyi seyirler.

Çılgın Hırsız 2 – Despicable Me 2 (2013) Türkçe Dublaj İzle” için 9 yorum yapılmış.

 1. alican 2 Mayıs 2014 saat 10:41 # Ziyaretçi

  çok eğlenceli bir film

 2. Metin Pulat 10 Mayıs 2014 saat 10:49 # Kayıtlı Üye

  Reklamları izliyorum arada. Hani imkan olsa başka türlü de destek vermek ister insan. İçerikler gerçekten iyi. filmlere saçma sapak reklam yazısı eklemediğiniz için tercih sebebimsiniz. İçerik biraz kısıtlı ama yeni olduğunuz için es geçilebilir. Zamanlşa olur o iş.

  Film istek bölümü yaparsanız kitleye uygun film yayınlama konusunda daha büyük başarı yakalarsınız diye düşünüyorum.

  Emeğinize teşekkür.

  • VipAdmin 10 Mayıs 2014 saat 11:20 #

   Metin Pulat yorumun ve ilgin için teşekkürler. Arşivi genişletmek için hızlanıyoruz. İstediğin film veya dizi varsa iletişim bölümünden bize ulaşabilirsin. Film istek bölümünü de halledeceğiz en kısa zamanda.
   Facebook’ta, twitterda ya da varsa blog sayfanda yapacağın bir paylaşım bize en güzel destek olacaktır. Fısıltı gazetesi en büyük reklam sonuçta.
   İyi seyirler diliyorum.

 3. kenan sertdal 10 Mayıs 2014 saat 15:03 # Ziyaretçi

  selam öncelikle bukadar dürüst ve sağlam bir web sayfası hizmeti sunduğunuz için sizi tebrik etmek istedim.Başarılarınızın devamını diliyorum.Elinize emeğinize sağlık.

 4. Aziz İla 31 Mayıs 2014 saat 19:21 # Kayıtlı Üye

  Eğlenceli, sevimli ve fazlasıyla tatlı bir animasyon. İlk filmde işlenen aile temasını bir sonraki seviyeye götürerek serinin temelini güçlendiren filmin en güzel tarafı ise minionların ilk filme oranla daha fazla sahne sayısı olması. Belki derin ve komplike bir senaryoya sahip değil, ama beklentileri fazlasıyla karşılayan yılın başarılı animasyonlarından biri.

 5. doğukan özyürek 22 Kasım 2014 saat 14:27 # Kayıtlı Üye

  Admin sinemapol sitesine yüklediğin bütün dizi film için çok teşekür ederim ve bu siteye geliştireceğini biliyorum başarılar iyi günler. filmleri koyduğunuz için çok müteşşekkirim

 6. Ömer Akdeniz 14 Ocak 2015 saat 18:20 # Kayıtlı Üye

  Güzeldi . Ama ilk film daha etkileyiciydi gerçekten 7.6/10

 7. leo slan 14 Temmuz 2015 saat 01:30 # Ziyaretçi

  admin …… yorum yapmak lazım …… kesinlikle çok haklısın…. bi an hatırlayamadım filmi ….yorum yapmadım için özür………inanilmzdı….yorumlar için eksiklerimi gideriyorum…….bu filimde ben sanki ordaydım…. super……….

 8. emirhan buz 10 Temmuz 2018 saat 17:00 # Ziyaretçi

  1 kere izlemiştim amapuanım 10.3

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.