yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Clara ve Ayıların Sırrı (2013)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


6.6
Türkçe Dublaj
Hd 720p
Clara ve Ayıların Sırrı (2013)

Clara and the Secret of the Bears - Clara und das Geheimnis der Bären - Film Konusu:

Clara Ve Ayıların Sırrı - Clara and the Secret of the Bears - Clara und das Geheimnis der Bären filmi konusu:
İsviçre'nin bir dağ kasabasında annesi ve üvey babasıyla beraber yaşayan Clara (Ricarda Zimmerer), özel yetenekleri olan bir çocuktur. Bu yeteneklerini doğada çok vakit geçirmeye ve canlıları çok sevmesine borçludur. Kasabaya henüz taşınmış olan Thomas (Damian Hardung) ile okulda sıra arkadaşı olurlar ve aralarında güzel bir dostluk başlar. Bir gün Clara, Suzanna isimli bir kıza ait olduğunu öğrendiği çok eski bir ayakkabı bulur. Suzanna’nın yürek burkan bir hikayesi vardır. Suzanna'nın babası bir yavru ayıyı uzun süre hapsetmiş ve ayıya eziyet etmiştir. Bu üzücü durumdan dolayı Suzanna'nın ailesinin üzerinde kötü bir lanet oluşmuştur. Clara bu laneti ortadan kaldırmak için yeni arkadaşı Thomas ile birlikte işe koyulur.
Hamburg, Brüksel, Anvers, Montreal gibi birçok şehrin film festivalinde gösterilen film, Avusturya yapımı. 2013 senesinde gösterime giren Clara ve Ayıların Sırrı, imdb sitesinde 6,6 puana sahip.
Clara Ve Ayıların Sırrı - Clara and the Secret of the Bears filmini Türkçe dublaj 720p hd kalitede tek parça izleyin.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1