yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Coach Carter 1080p izle Koç Carter Altyazılı

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.2
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Coach Carter 1080p izle Koç Carter Altyazılı

Coach Carter - Film Konusu:

Coach Carter 1080p izle Koç Carter Altyazılı

Samuel L. Jackson'ın başrolünde olduğu bir spor-dram filmi Coach Carter 1080p izle. 2005 yapımı filmin süresi 136 dakika. Yönetmen Thomas Carter. Filmdeki diğer oyuncular Channing Tatum, Ashanti, Antwon Tanner ve Octavia Spencer.
Ken Carter (Samuel L. Jackson), yıllar önce sıralarında oturduğu Richmond Lisesi'ne basketbol koçu olarak geri dönmüştür. Lise yıllarında basketbol oynadığı zamanlar geride kalmış, kendisine teklif edilen koçluk görevini kabul etmiştir.
Bir sistem adamı olan Koç Carter, gençlerin sadece oyunda değil derslerinde de başarılı olmasını istemektedir. Basketbol hayattan dersler çıkarmak ve her koşula hazırlıklı olmak için etkili bir oyundur. Bu yüzden öğrencilerine şartlarını yerine getirmek zorunda oldukları bir anlaşma imzalatır. Takımın her bir üyesi not ortalamasını 2,3 puanın üzerine çıkaracak ve derslerde ön sıralarda yer alacaklardır. Tüm derslere girmek mecburidir.
Koçun uyguladığı katı disiplin meyvelerini verecek ve oyuncular sezona sağlam bir başlangıç yapacaktır. Hücumdan önce defansa ve dayanıklılığa önem veren Koç Carter için herşey yolunda gözükmektedir. Oyuncuların yıl sonu raporlarının gelmesiyle kritik aşamayla karşı karşı kalacaklardır.
Coach Carter 1080p izle filmini Türkçe altyazılı 1080p film izle kalitesinde seyredeceksiniz. Sinemapol ailesi olarak iyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1