Coach Carter 1080p izle Koç Carter Altyazılı

Reklamı Geç
7.2
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Coach Carter 1080p izle Koç Carter Altyazılı

Coach Carter - Film Konusu:

Coach Carter 1080p izle Koç Carter Altyazılı

Samuel L. Jackson'ın başrolünde olduğu bir spor-dram filmi Coach Carter 1080p izle. 2005 yapımı filmin süresi 136 dakika. Yönetmen Thomas Carter. Filmdeki diğer oyuncular Channing Tatum, Ashanti, Antwon Tanner ve Octavia Spencer.
Ken Carter (Samuel L. Jackson), yıllar önce sıralarında oturduğu Richmond Lisesi'ne basketbol koçu olarak geri dönmüştür. Lise yıllarında basketbol oynadığı zamanlar geride kalmış, kendisine teklif edilen koçluk görevini kabul etmiştir.
Bir sistem adamı olan Koç Carter, gençlerin sadece oyunda değil derslerinde de başarılı olmasını istemektedir. Basketbol hayattan dersler çıkarmak ve her koşula hazırlıklı olmak için etkili bir oyundur. Bu yüzden öğrencilerine şartlarını yerine getirmek zorunda oldukları bir anlaşma imzalatır. Takımın her bir üyesi not ortalamasını 2,3 puanın üzerine çıkaracak ve derslerde ön sıralarda yer alacaklardır. Tüm derslere girmek mecburidir.
Koçun uyguladığı katı disiplin meyvelerini verecek ve oyuncular sezona sağlam bir başlangıç yapacaktır. Hücumdan önce defansa ve dayanıklılığa önem veren Koç Carter için herşey yolunda gözükmektedir. Oyuncuların yıl sonu raporlarının gelmesiyle kritik aşamayla karşı karşı kalacaklardır.
Coach Carter 1080p izle filmini Türkçe altyazılı 1080p film izle kalitesinde seyredeceksiniz. Sinemapol ailesi olarak iyi seyirler dileriz.

Coach Carter 1080p izle Koç Carter Altyazılı” için 3 yorum yapılmış.

  1. REDBLACK OKTAY 14 Kasım 2014 saat 03:43 # Ziyaretçi

    HARIKA BIR FILMDI TAKIM RUHUNU VE ARKADAS DAYANISMASINI COK IYI ANLATIYORDU YANI OZETLE AZMIN ZAFERINI ANLATIYOR SIDDETLE TAVSIYE EDIYORUM, EMEGINE SAGLIK ADMIN COK ANLAMLI BIR FILM DI SAYGILAR……

  2. Resul Çelik 20 Kasım 2014 saat 18:50 # Kayıtlı Üye

    Motivasyonunuzu toparlamak için çok güzel bir film.Özellikle öğrenci ve sporcu kimliğini birleştirip,her iki daldada başarıyı yakalamayı,disiplin ve verimli çalışmanın önemini göreceksiniz.Kesinlikle izlenmeli.

  3. cihat 11 Eylül 2015 saat 20:47 # Ziyaretçi

    Müthiş müthiş müthiş….

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.