Çocukluk – Boyhood 2014 Türkçe HD izle

Reklamı Geç
8.6
Türkçe Dublaj
HD 1080p
Çocukluk – Boyhood 2014 Türkçe HD izle

Boyhood - Film Konusu:

Boyhood - Çocukluk 2014 Filminin Özeti; En son Before Midnight filmiyle izleyici karşısına çıkan Richard Linklater'ın senaryosunu yazıp yönettiği film, çıkış noktası olarak yakın zamanda boşanmış bir çiftin, Mason ve Olivia'nın hikayesine odaklanıyor. Sahip oldukları tek çocukları ise artık anne ve babasının bir arada yaşamadığı gerçeğine alışmak ve bu yabancı düzen içerisinde yaşamayı öğrenmek zorunda. Çocuğun 6 yaşında başlayan bu yeni tecrübesini 12 yıl boyunca sürecek olan bir büyüme evresine yayan yönetmen, bu süreç boyunca yaşananları beyaz perdeye aktarıyor.
Richard Linklater'ın, 12 yıllık bir süre zarfının belirli zaman aralıklarında çekimlerini tamamladığı filmin başrollerini Ellar Coltrane, Patricia Arquette ve Ethan Hawke paylaşıyor.

Çocukluk – Boyhood 2014 Türkçe HD izle” için 5 yorum yapılmış.

  1. Çağla 7 Kasım 2014 saat 19:47 # Ziyaretçi

    Gerçekten de yıllarca bu filmi çektiklerine hayret ettim.. Düşünülecek filmlerden

  2. talip 8 Kasım 2014 saat 06:51 # Ziyaretçi

    büyük bir proje olmuş sabır isteyen bi iş ama daha ilgi çekici olabilirdi bence gözümüzün önünde yıllar geçti ama sıkıcıydı

  3. Bandista 12 Kasım 2014 saat 21:59 # Kayıtlı Üye

    sıkıcı bir film

  4. mesut tkgz 1 Mart 2015 saat 11:25 # Kayıtlı Üye

    Neden hep dram filmler bu kadar yüksek puan alıyor.Dram oynamak oyunculuk için çook kolay bir rol.puana aldanarak izliyorum zamanım boşa gidiyor.tamam flim çekiminde buyuk emek var ama çok sıkıcı be arkadaş.

  5. Caner Akgün 22 Nisan 2016 saat 03:09 # Ziyaretçi

    Ben bu zamana kadar nerdeyse hiçbir filmi yarıda bırakmadım. Film genel olarak güzel ama bir amaç yok filmde. Hani evet oldu işte diyebilceğiniz hiç bir sahne yok. Ve iki saatin sonunda hazin son filmi durdurup yorum yapıyorum. Filmden beklentiniz yüksek olmasın. İzlemeye değmez….

×

Sorun Bildir

(sadece moderasyon tarafından görünecektir)

Video açılmıyor
Altyazı senkron sorunu
Ses ve ağız hareketleri uyumsuz
Diğer

Lütfen sayfada karşılaştığınız sorunları yazın.
Sorun giderildiğinde size belirttiğiniz e-posta adresinden geri dönüş yapılacaktır.