yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

Continuum 1. Sezon izle 1080p Türkçe Altyazı

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...7.8
Türkçe Altyazı
HD 1080p
Continuum 1. Sezon izle 1080p Türkçe Altyazı

Continuum - Film Konusu:

Continuum 1. Sezon izle 1080p Türkçe Altyazılı tüm bölümler.
Continuum dizisinin konusu: Amerika-Kanada ortak yapımı bir dizi. Gelecek zamandan gelen bir kadın polisin hikayesini izleyeceğimiz dizide, olaylar günümüz Kanada/Vancouver'ında gerçekleşiyor. 2077 yılında yaşayan bir polis olan Kiera Cameron (Rachel Nichols) bir tuzak sonucu günümüz dünyasına (2012) gelir. Kiera'nın görevi bu zamandaki acımasız teröristleri yakalamaktır. Kiere, geleceğe tekrar dönmek için de ilerde zaman yolculuğunu bulacak olan bilimadamını bulmalıdır.
7,8 puanlı bir bilimkurgu dizisi. Victor Webster, Erik Knudsen, Stephen Lobo, Lexa Doig ve Omari Newton kadrodaki diğer genç isimler. Gelecek kurgusunun gayet güzel işlendiği, türün takipçileri için gayet yerinde bir seçenek Continuum. Flash Forward dizisinin devam etmemesi sebebiyle yarım kalan flashback ihtiyacınızı bu diziyle giderebilirsiniz. sinemapol.org kalitesinde 1080p Türkçe altyazılı izleyeceğiniz Continuum, tek partlar halinde full hd olarak sitemizde yayınlanmaktadır.
İyi seyirler dileriz.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1