yabancı dizi izle
yabancı dizi izle yabancı dizi film izle

The Crow 1080p izle Ölümsüz Aşk Türkçe Altyazılı (1994)

Bizlere Destek Olmak İçin Sitemizi Sosyal Ağlarda Paylaşabilir veya Yorum Yapabilirsiniz...


7.6
Türkçe Altyazı
HD 1080p
The Crow 1080p izle Ölümsüz Aşk Türkçe Altyazılı (1994)

The Crow - Film Konusu:

The Crow 1080p izle Ölümsüz Aşk Türkçe Altyazılı (1994)

Müzisyen Eric Draven (Brandon Lee) ve nişanlısı Shelly Webster, evliliklerine bir gün kala vahşice bir saldırıya uğrarlar. İki genç de çok kötü şekilde öldürülür. Saldırıyı yapan çetenin başında Top Dollar (Michael Wincott) isimli sorunlu bir adam vardır. Aradan geçen 1 seneden sonra Eric'in mezarını bir karga ziyaret eder. Eric'in ruhundaki intikam gücü bu kargayla birlikte hayat bulacaktır. Eric insanüstü özelliklerle intikam için geri dönmüştür.
Filmin başrolündeki Brandon Lee, efsane kung-fu ustası Bruce Lee'nin oğlu. Filmin çekimlerinin bitmesine birkaç güne kala, yanlışlıkla kullanılan bir gerçek mermiyle hayatını kaybetmiştir ve büyük bir trajedi olarak akıllarda yer etmiştir.
Bir çizgi roman uyarlaması olan The Crow 1080p izle (Ölümsüz Aşk), devam filmleri de olan bir yapım ama diğer filmlerde aynı tadı bulmanız mümkün dğeil maalesef. Filmden alınan birçok repliğe bazı sosyal medya sitelerinde denk gelmişsinizdir. Bir dönemin gençleri için unutulmaz filmlerden biri The Crow. Tavsiye listemizde bulunmakta.
The Crow 1080p izle Türkçe altyazılı olarak sizler için hazırlandı. Kült filmlerin adresi Sinemapol iyi seyirler diler.


Parse error: syntax error, unexpected 'exit' (T_EXIT) in /home/sinemapol/public_html/wp-content/themes/wocamoov/comments.php on line 1